Ми одружені майже 10 років, дуже хочемо дітей, але Бог нам не посилав цієї радості. А потім дружина поїхала на відпочинок. Правду я довідався від сестри

Ми з Мариною одружилися майже 10 років тому, дуже хочемо дітей, але поки що Бог нам не посилає цієї радості. Заради дружини я готовий на усе.

Марина працює для власного задоволення, адже необхідності заробляти у неї немає. Я маю свою справу, яка приносить дохід нашій сім’ї. Джерело

Якось я вирішив зробити дружині сюрприз і купив путівки, щоб ми поїхали відпочити на кілька тижнів. Звісно, Марина була щасливою. Вона так чекали, щоб ми уже нарешті відпочили вдвох.

За кілька днів до від’їзду у мене змінились плани (важливі переговори з інвесторами) і я не зміг поїхати. Дружина не хотіла їхати без мене, але я рішуче стояв на своєму (їй потрібен відпочинок).

Ми багато говорили і все-таки Марина погодилась з умовою, що візьме із собою свою двоюрідну сестру. Проте, Риті так не пощастило, як Марині. У неї немає сім’ї, а лише батько, який питить безперервно. Чоловік Рити піднімає на неї руки і мало заробляє. Марина завжди допомагає сестрі і підтримує як може.

Час пролетів дуже шкидко, я чекав дружину в аеропорті, вдома приготував смачний обід. Згодом дружина сповістила мені, що чекає дитину. Тобто, що у нас буде маля. Моїй радості не було меж. З дружиною усе було добре, і на світ з’явився син.

Але він не був схожий на нас. Ми світлі, кароокі, з русявим волоссям, а Артем смаглявий із блакитними оченятами.

Читайте також: Тобі їжі? Відколи це я став синочком? Перекручував слова Микола. Потім пішов на кухню, нагрів картоплі, нарізав хліба і налив в стакан молока. Все це він приніс своїй тещі. Взяв цигapку, взяв гоpілку і пішов на двір

Якось нас у гості прийшла сестра Марини. Вона вирішила усе мені розповісти. За її словами, Марина на відпочинку мала інтрижку і від того чоловіка Артем. Почала нести якусь маячню, зізналась у почуттях.

Я завжди знав, що Рита заздрить Марині і бажає їй лихого. Зрештою, я прогнав Риту і сказав, щоб дорогу сюди забула. Я був готовий прийняти і виховувати Артема. Вони повернулись додому і ми жили щасливо. Через деякий час на світ з’явилась донька і я ніколи не розділяю їх, а люблю однаковісінько.

Фото ілюстративне, з вільних джерел