fbpx

Ми познайомилися з ним у перший же вечір, на спільній терасі наших номерів, це було романтично немов у кіно. І як же він здивувався, коли я будучи вже зовсім веселою не впустила його до свого номеру на ніч

Через місяць після закінчення університету мені пощастило відразу влаштуватися на хорошу роботу в іпотечний відділ банку. Спочатку я зустрічала клієнтів і допомагала заповнити анкети, згодом почала видавати кредити і проводити іпотечні операції. Працювала понаднормово, з одним вихідним в тиждень, без відпустки, брала якомога більше клієнтів, набиралася досвіду і росла в очах керівництва і за кілька років стала заступником начальника відділу.

Щоб як слід відсвяткувати цю подію мене примусово відправили у відпустку, і я полетів на Гаваї! Саме тут я зустріла своє кохання.

Я вільно розмовляю англійською, не нехтую салонами краси і соляріями, маю від природи гарну фігуру і привабливе обличчя – зважуючи все це, я готувалася зустріти своє щастя на Гаваях і полонити його серце назавжди.

Мені пощастило. Я забронювала номер в готелі виключно для іноземних туристів. У сусідньому номері проживав заможний чоловік зі штатів – Марк. Ми познайомилися з ним у перший же вечір, на спільній терасі наших номерів, це було романтично немов в кіно. Спочатку прискіпливо до нього ставилася, намагалася з’ясувати, скільки він заробляє, де живе, але потім якось випадково відволіклася і розтанула від його солодких компліментів.

Як потім виявилося, Марк сприйняв мене за багату пустишку в пошуках пригод. І він був дуже здивований, коли я бувши не зовсім тверезою не впустила його до свого номеру на ніч. Наступної нашої зустрічі він сприймав мене вже більш серйозно. А я мліла від його уваги, залицяння і компліментів.

Зараз ми готуємося до весілля, церемонія пройде в тому ж готелі на Гаваях, де ми познайомилися. Я кохаю Марка, щиро і знаю що це взаємно. Знаєте, Марк дуже заможній чоловік, але весілля в Нью-Йорку коштує дуже дорого. Готель на Гаваях обійдеться нам набагато дешевше.

You cannot copy content of this page