fbpx
Життя

“Ми твої акаунти в соцмережах подивилися. Ти то в походи ходиш, то на вечірках, то на уроках танців, то в гойдалці. Ти сама не знаєш, чого хочеш. Нам не потрібен працівник, у якого немає цілей в житті. Тебе звільнено!”

Одна моя знайома нещодавно залишилася без роботи. Компанія перед травневими святами проводила “зачистку”, скоротили 20% працівників, в тому числі і мою знайому. Точніше, навіть не скоротили, а змусили звільнитися, щоб компенсацію за 2 місяці не виплачувати.

Вона як дізналася, що потрапила під скорочення, трохи дар мови не втратила. Ну ще б пак: хороший працівник, всі проекти вчасно здавала, на роботу не спізнювалася, в зв’язках, що ганьблять її, помічена не була. Загалом, золото, а не працівник! Джерело

Пішла до начальства з’ясовувати, за що ж вони з нею так, чому в немилість потрапила. А начальник їй і каже: “Ми твої акаунти в соцмережах подивилися. Ти то в походи ходиш, то на вечірках, то на уроках танців, то в гойдалці. Ти сама не знаєш, чого хочеш. Нам не потрібен працівник, у якого немає цілей в житті”.

Ось так!

Виявляється, коли у людини багато інтересів і захоплень, вона стає людиною без цілей і неугодним працівником, від якого треба позбавлятися. А на його місце посадити чергового робота в білій сорочечці і з напівпорожньою головою, який буде механічно робити свою роботу.

Звичайно, прикро ось так втрачати роботу. Але з іншого боку, компанії з таким підходом до співробітників ніколи не бувають успішними. Вони зависають на одному рівні і не розвиваються, тому що не розвиваються самі співробітники, чию креативність і чий ентузіазм загубили горе-керівники. Кар’єрного успіху там чекати безглуздо, зарплатні не підвищують роками (моя знайома це підтвердила).

Читайте також: Увечері зателефонував Володимир. «Через тебе мати захворіла. Піднявся тиск. А дитина – твоя проблема. Утім, звідки знати, що вона моя? Врешті, я скоро одружуся з Наталею», – сказав, як відрізав

Я впевнена, що такі люди, як моя знайома – з багатим внутрішнім світом, прагненням пізнавати нове, – недовго будуть без роботи. На щастя, зараз все більше компаній, які шукають саме таких людей. І що найсмішніше, саме такі компанії бувають дуже успішні.

Не пригнічуйте свої пориви, не віддавайте свої ідеї заради поганенької роботи. Намагайтеся шукати ту роботу, де будуть раді тому, якими ви є, і що ви з себе уявляєте, з усіма вашими захопленнями та інтересами. І все у вас буде добре!

You cannot copy content of this page