Ми з чоловіком і малечею пішли до піцерії. Щоб хоч якось розвіятися і розрядити напругу в будинку. Те, що я почула в сою адресу навіть переказувати соромно. Звичайно я закипіла і сказала щоб до мого повернення їхньої ноги в нашому будинку не було

Ми з чоловіком орендуємо будинок. Власниця моя знайома. Будинок шикарний: три кімнати, велика кухня, простора ванна кімната. Загалом все, що потрібно для нормального комфортного життя. Для нашої сім’ї в три чоловіки він був завеликим, але орендна плата була не велика, тому чому б і ні.

Спочатку до нас попросилася пожити деякий час старша донька чоловіка, Софія. Квартиру, яку вона орендувала, продали і їй потрібен був час знайти іншу. Другим до нас приїхав мій двоюрідний брат Микола, обіцяв на 2-3 тижні. Та вони так осіли в нашому будинку, що я перестала відчувати себе там господинею.

Щоб сходити в душ потрібно було дочекатися своєї черги, не могла ходити по будинку в своєму улюбленому одязі, не могла влаштувати собі з чоловіком романтичного вечора і ще багато і чому приходилося собі відмовляти.

Останньою краплею було тоді, коли всі повернулися ввечері голодними, а я нічого не приготувала через те, що малюк вередував цілий день і мені попросту було не до готовки. Я й сама цілісінький день нічого не їла. Соня покрутившись на кухні пішла дивитися телевізор, а Микола зробив собі омлет. Про нас з чоловіком зовсім ніхто й не подумав.

Всі розбіглися по будинку, ображені на мене. Але чому я повинна бути прислугою для них. Ми з чоловіком і малечею пішли до піцерії. Щоб хоч якось розвіятися і розрядити напругу в будинку. Те, що я почула в сою адресу навіть переказувати соромно.

Звичайно я закипіла, і сказала щоб до мого повернення їхньої ноги в нашому будинку не було. Та що ви думаєте, вони зробили вигляд наче нічого не сталося.  Настав час діяти. Я зателефонувала власниці, розповіла про все, вона добра людина, підтримала мене. В нашому договорі оренди було вказано, що проживати будемо в трьох, тож “зайві” люди це підстава, щоб нас виселити.

От ми з Машею і домовилися, вона прийшла до нас в заздалегідь зазначений час і застала в будинку те що застала. Сказала, що або ми виїздимо всі, або доплачуємо чималеньку суму, або ж наші квартиранти знаходять собі інше житло. Питання з рідними було закрите. Тепер всі рідні вважають мене егоїсткою, а я щаслива, що можу піти в душ тоді коли хочу, а не тоді коли там вільно.