Ми з моєю найкращою подругою Ірою помінялися чоловіками. Я зустрічалася з її колишнім в таємниці від неї приблизно два місяці. Совість мене мучила

Ми з моєю найкращою подругою Ірою помінялися чоловіками. Негаразди в наших шлюбах почалися приблизно в один і той же час. Подруга зізналася, що у них з чоловіком теж не все гаразд і вони вирішили розлучитися.

Я навіть не планувала будувати стосунки з колишнім Іриним чоловіком. Стосунки склалися якось самі. Випадкова зустріч переросла в посиденьки в кафе, які в свою чергу переросли в побачення. Потім ще одне побачення. Поступово у нас закрутились романтичні стосунки.

Я зустрічалася з колишнім чоловіком подруги в таємниці від неї приблизно два місяці. Совість мене мучила, тому в один з вечорів я зателефонувала подрузі і зізналася в усьому.

Я внутрішньо була готова до всього –  навіть до того, що вона перестане зі мною розмовляти. Але я ніяк не була готова до її зустрічного зізнання. Подруга розповіла, що у неї роман з моїм колишнім чоловіком. На наступний день ми зустрілися без чоловіків. Я розповіла деякі фішки про свого колишнього: що він любить, що не подобається, ну і таке інше. Іра поділилася чимось про свого колишнього.

Живемо так уже два роки. Родинами, звісно, не спілкуємося. Наші колишні чоловіки затамували один на одного образу.