fbpx
Життя

Ми жили з Павликом в цивільному шлюбі п’ять років. Ще на початку стосунків він одразу попередив мене, що не збирається одружуватися і вже тим більше думати про дітей. А два місяці тому я дізналася, що він одружується з іншою

Натомість Павло запропонував мені цікаве спільне життя в обмін на мою вірність. Так і вийшло. Ми багато подорожували, разом знаходили нових друзів, їздили на виставки і кінопрем’єри. Щоранку протягом цих п’яти років я прокидалася і не знала, де опинюся ввечері. Для мене він був дивним: освічений, чуйний, сміливий, сильний. Мої рожеві окуляри були просто гігантського розміру.

А два місяці тому я дізналася, що він одружується. Тому що дівчина, з якою він випадково познайомився чекає дитину. На моє запитання, а що заважало нам мати дітей і одружитися, він знизав плечима і сказав: «Я думав, що ти не захочеш. Якось побоявся запитати. Вирішив, що ти підеш від мене».

Але це ще не все. Він сказав, що одружується формально, просто не хоче, щоб дитина була без батька. А кохає він насправді мене і не хоче розлучатися. Ми можемо так і жити разом далі.

Не знаю, що на мене найшло, але я поділилася всім цим з батьком. Він мене мовчки вислухав і так само мовчки вийшов з кімнати, він зберіг спокій. На наступний день партнер батька запропонував мені дуже хорошу роботу за кордоном.

Я працюю вже три тижні, і у мене просто не залишається часу, щоб багато думати про цю історію з моїм особистим життям. Тепер у мене знову цікаве життя. Цього разу завдяки чоловікові, який завжди щиро мене любив.

Дякую тобі таточку!

You cannot copy content of this page