Миколу було невпізнати, з ловеласа перетворився в вірного і люблячого чоловіка. А після весілля приголомшив – подав на розлучення

З Миколою я дружив з дитинства. Ми з ним друзі вже більше 10 років. В останні п’ять років він був затятим бабієм, рідко коли затримувався більше ніж 2 тижні з однією дівчиною. Але одного разу все різко змінилося.

У певний момент він перестав шукати дівчат для своїх розваг, а зациклився на одній. Для мене це було так несподівано: він і подарунки дарував, і по ресторанам водив, і вечори романтичні влаштовував постійно. Загалом, думаю, любов підкралася непомітно. Ще більшою несподіванкою для мене став і той момент, коли він зробив їй пропозицію.

Така різка зміна в поведінці розцінювалася мною виключно як любов, я не зміг знайти іншого пояснення. Але воно було …

Читайте також: “Це буде перший день народження, коли вранці ти мені не скажеш: Дякую, кохана за дочку” – подумки розмовляла я з чоловіком. Я різко зірвався, виразно відчуваючи на тілі його тепло від обіймів. Серце шалено б’ється. Як шкода, що це всього лише сон. Я лягаю і подумки шепочу: “Спасибі, що прийшов коханий, я так сумую”

Майже відразу після весілля Микола купує дорогий автомобіль в тому салоні, в якому працювала його новоспечена дружина, а після цього розлучається. Чому?

Справа в тому, що для родичів (в тому числі і для подружжя) в цьому салоні діяла велика знижка на покупку автомобіля. Після цієї події я перестав його повністю поважати, і наша дружба на цьому закінчилася. Зате він заощадив кілька десятків тисяч гривень.