“Минуле у мене темне і брудне, але коханий про весілля заговорив. Тож думаю, як зізнатися”

Ліза виросла в неблагополучній сім’ї, а потім і сама вела неправильний спосіб життя. Тепер же, коли її коханий про весілля заговорив, вона стала думати, що винна перед ним і повинна відкрити всю правду.

Тільки як про таке розповісти язик повернеться? Заробляла вона прoстиuтyцiєю (і це ще за часів навчання в університеті), а після отримання диплома навіть поїхала через проблеми з мужиками в інше місто. Звичайно, Лізі здається, що дізнавшись про це, хороший молодий чоловік відмовиться від неї назавжди, навіть зустрічатися перестане, не кажучи вже про створення сім’ї з дівчиною легкoї поведінки.

Цитую:

“В сім’ї у нас було неспокійно. Батьки то сходилися, то розходилися, зраджували один одному, особливо мама, причому все відбувалося у мене на очах майже з дитинства.

Сeксyaльне життя я почала рано, не знаходила в цьому нічого гaнебнoго, тим більше, що мама не особливо приховувала від мене свої зв’язки, а також говорила про «вільнe кoхaння» і сeкc цілком відкрито. Вони з татом, можна сказати, жepтви сeксуaльнoї революції кінця 80-х і початку 90-х.

Коли я пішла навчатися в університет на економіста, довелося платити за освіту, грошей не вистачало, спочатку влаштувалася танцювати легкий cтрuптuз, ну а потім самі розумієте. Ні, якби можна було заробити ті гроші іншим шляхом, заробила б, але це з області фантастики.

У середовищі студенток взагалі це явище куди більш поширене, ніж прийнято думати. Спочатку начебто я до цього ставилася більш-менш легко, навіть не вважала, що займаюся прoститyцiєю, типу я eскoрт, але потім все частіше замислювалася, що я роблю.

Одного разу я вирішила покінчити з минулим назавжди. Це досить складно, так як наші чоловіки постійно дoмагaються красивих дівчат на роботі, ну а начальство взагалі може повести себе по-свинськи. Як би там не було, але до старого не повернулася. Не скажу, що вела життя черниці, за кілька років змінила трьох молодих людей, але все по-коханню.

Я завжди з часом зізнавалася всім моїм чоловікам про своє минуле, просто не могла приховати. Тепер підозрюю, що не варто. Заміж так ніхто не запропонував, а під час розлучень двоє з трьох дорікали минулим.

Тепер я знову сильно захопилася одним хлопцем. Він чудовий, з хорошої сім’ї, сам тлумачний. У нас вже мова зайшла про можливе весілля. Ось тепер відчуваю себе винуватою перед ним, що приховала правду про себе, хоча він розпитував.”

Читайте також: “Наталю давно відрахували, з роботи звільнили. Їла, спала та в ігри днями грала” – свекруха дуже швидко зпекалася ледацюги

Дівчата, як думаєте, зізнатися Лізі у всьому коханому чи не варто?

Джерело.