Минулого тижня ми знову їздили разом у відрядження. І сталося те, чого я найбільше всього боялася. Ми знову це зробили. Сиджу тепер і думаю, що робити далі. Розповісти все подрузі про її не вірного хлопця, чи мовчати до кінця

Є у мене одна подруга, вона не з числа найкращих, скоріше хороша знайома. Бачимося ми досить часто, у спільній компанії. З її хлопцем ми знайомі набагато довше, з ним я у дуже гарних відносинах. Він постійно запитує у мене поради, щодо їхніх стосунків.

Близько року тому ми з ним їздили у справах в інше місто. І так сталося що він зрадив своїй дівчині, зі мною. Я відчувала себе зрадницею, по відношенню до подруги, мене гризло сумління.

Але через декілька місяців, це повторилося. Після того я пообіцяла собі, що це було востаннэ. І навіть припинила з ним спілкування.

Минулого тижня ми знову їздили разом у відрядження. І сталося те, чого я найбільше всього боялася. Ми знову це зробили. Не знаю, що я відчуваю до нього, але нам добре разом.

Сиджу тепер і думаю, що робити далі. Розповісти все подрузі, про її не вірного хлопця, чи мовчати до кінця. Дружбою з нею я не дорожу, але не знаю чи варто розкривати карти після року мовчання.