fbpx

На дві сім’ї я жити не хотів і в усьому зізнався дружині. Слава богу, вона не стала закочувати істерик і спокійно мене відпустила. Ми тихо і мирно розлучилися. Тепер я цілком міг насолоджуватися життям зі своєю коханою Ксюшею. Незабаром у нас народився синок. Здавалося б, живи і радій. Але не тут то було

З першою дружиною, Людмилою, ми прожили в шлюбі 10 років. Як і у всіх були свої проблеми. Але все одно, так би мовити, жили, не тужили. Виростили двох дітей.

Згодом почуття притупилися. Якось раз, на одній вечірці, мій хороший друг познайомив мене з Ксюшею. Коли я побачив цю дівчину, у мене всередині щось клацнуло і перевернулося. Це було кохання з першого погляду. Джерело

Все, що було в моєму житті до цього моменту, перестало мати сенс. Я навіть злякався, адже я одружений. Але не міг побороти ці почуття. Ксюша була неймовірно привабливою. Моє життя розділилася на «до» і «після». Про спокій можна було забути.

Ми з Ксенією стали спілкуватися. Вона була в розлученні, і у неї був син. Згодом я зрозумів, що просто не можу без неї.

На дві сім’ї я жити не хотів і в усьому зізнався дружині. Слава богу, вона не стала закочувати істерик і спокійно мене відпустила. Ми тихо і мирно розлучилися. Тепер я цілком міг насолоджуватися життям зі своєю коханою Ксюшею. Незабаром у нас народився синок. Здавалося б, живи і радій. Але не тут то було.

Моя сім’я категорично не приймає Ксенію. Не приймає і нашу  з нею спільну дитину, я вже не кажу про сина Ксюши від першого шлюбу. Вони вважають, що я зробив величезну помилку, коли розлучився з Людою. З нею якраз таки все моє сімейство з задоволенням спілкуються.

Читайте також: Саша відразу зізнався мені, що одружений, але з дружиною у них справа йде до розлучення, так що мені варто трохи почекати і він повністю буде моїм. Напевно це нерозумно, але я повірила

Моя сестра просто обожнює племінників з боку Люди, та й моя мама з батьком возяться тільки з ними. Нашого з Ксюшею сина для них як ніби взагалі не існує. Вони в голос говорять мені: «Людочка для нас рідна, а цю ти притягнув не зрозумій звідки та ще й «з причепом». І не сподівайся, ми її не приймемо»

Ксюша намагається не показувати виду, але вона дуже переживає з цього приводу. Вона дуже добра і чуйна. Я не розумію, чому моя сім’я не хоче цього бачити. Ксенія не раз намагалася налагодити відносини з моїми родичами, але все марно. Всякий раз вони демонструють їй своє «фе».

You cannot copy content of this page