fbpx

На що дружина витрачає свої гроші, я не розумію. Каже, що на косметологів, манікюр, косметику і парфумерію, але це не такі великі суми, я не зовсім дурний, щоб цього не зрозуміти. Нещодавно почала просити, щоб я купив їй машину

Я часто чув від своїх одружених друзів, що жінки корисні істоти. Але не розумів цього, поки сам не одружився. Майже відразу після весілля я переконався в цьому. Здається, що в них на роду написано, гроші потрібно тягнути з чоловіка.

Одружився я з простою дівчиною зі звичайної сім’ї. Після весілля подаровані гроші витрачали на серйозні покупки, а подарували не мало, на повсякденні витрати я давав. Я навіть не помітив, коли у моєї дружини з’явилася ця звичка: моя зарплата витрачається на загальні потреби, а її зарплатні я не бачу. Хоча вона заробляє цілком пристойно, але навіть жіночі дрібнички й косметику купувала з сімейного бюджету. Я тільки й  чую: “Заплати це, купи те, розрахуйся за це”. У відпустку ми їздимо також моїм коштом, сюди ж включаються подарунки друзям, рідним, дозвілля і все інше.

На що вона витрачає свої гроші, я не розумію. Каже, що на косметологів, манікюр, косметику і парфумерію, але це не такі великі суми, я не зовсім дурний, щоб цього не зрозуміти. Нещодавно почала просити, щоб я купив їй машину, каже, що сама заплатить за курси водіїв, а потім буде заправляти машину за  власні кошти.

Я дивуюся такій наглості. Сиділа б ще з дитиною в декретній відпустці й не працювала, так ні, вона ж працює. Кожна розмова на цю тему закінчується сльозами. Відчуваю себе потім жадібним, мені стає її шкода, адже я її кохаю. Йду в магазин і купую їй щось, як маленькій дівчинці, щоб втішити. Минає час і знову з’являється роздратування.

Я втомився від такого ставлення до мене. Не знаю, як змінити ситуацію. Боюся, що далі буде ще гірше, адже з роками характер людини зазвичай тільки погіршується. А це ще дітей у нас ще немає!

You cannot copy content of this page