На її очах з’явилися сльози від усього, що вона бачила, вона кинулася тікати, якомога далі від нього. Вітер розвивав її волосся, вона нічого не бачила, не знала, куди біжить, ноги рухалися самі, а в її душі утворилася пустота, яка боліла від зради. На перехресті Лера зіштовхнулася з хлопцем

Її звати Лера, вона звичайна дівчина 20 років. Вона не модельної зовнішності, але природа її не обділила. Симпатичне обличчя, виразні очі синього моря, пухкі губи, хвилясте волосся до плечей. Звичайно, у такої дівчини повинен бути хлопець і він був. Лера вважала, що це кохання на все життя, вона літала в хмарах, не звертаючи уваги на все навколо. Вона думала, що у них буде все, як у казці й не підозрювала, що в цієї історії сумний кінець.

Її хлопця звати Сергій, він був на два роки молодший за неї. Звичайний хлопець, який любив сидіти на даху і спостерігати за хмарами.

Перші пів року у них було все чудово. Квіти, подарунки, дні й ночі вони поводили разом. А потім все змінилося. Він став рідше дзвонити, а згодом і взагалі перестав. Вона не розуміла, що відбувається. Всі розмови закінчилися сварками.

Через деякий час подруги почали говорити Лері, що коханий зраджує їй. Але вона не хотіла вірити цьому, поки не переконалася в усьому сама. Одного разу йдучи повз кафе вона побачила Сергія. Він сидів з іншою дівчиною, дивився на неї особливим поглядом і мило посміхався, а потім поцілував її.

На її очах з’явилися сльози від усього, що вона бачила, вона кинулася тікати, якомога далі від нього. Вітер розвивав її волосся, вона нічого не бачила, не знала, куди біжить, ноги рухалися самі, а в її душі утворилася пустота, яка боліла від зради. На перехресті Лера зіштовхнулася з хлопцем, впавши, вона сіла і заплакала, у неї не було сил встати. Хлопець не сказав ні слова, просто сів поруч з нею. Він не знав дівчину, але щось всередині підказало йому, що він не повинен йти. Сидячи поруч з нею, він ніжно поклав руку на плечі, подумав, що їй це потрібно.

Коли Лера трохи заспокоїлася, вони познайомилися. Виявилося, що його ім’я було майже як у неї – Валерій. Так почалася їхня дружба. Через декілька років Лера вийшла заміж за цього хлопця. Він зміг вивести її з депресії, завжди був поряд, допоміг забути минуле кохання. Вона була вдячна долі за його появу в її житті.

Одного разу гуляючи в парку, вона побачила його – Сергія. Він сидів з іншою дівчиною. Вона думала, що попри те, що вона вже забула хлопця, старі почуття нагадають про себе. Але ні. Тільки байдужість відчувалася до цієї людини. Усміхаючись, вона пройшла повз нього. Звичайно він помітив її, і провів поглядом. Його помилка коштувала йому щастя.