Надзвичайно скупий чоловік, який міг пiднятu рyкy на дружину, викрав власну доньку

Батько викрав власну доньку.Віка та Мирон познайомилися в той час, коли він приїхав у їхнє село відвідати батьків. У Росії в Мирона вже була дружина і двоє дітей, але він розлучився.

Тож незабаром Віка і Мирон стали зустрічатися і невдовзі побралися. Чоловік чомусь узяв прізвище дружини. Пише “Саквояж”

Віка познайомила свого обранця з батьками. Але батькам новоспечений зять не дуже сподобався. Однак відмовляти доньку від цих відносин не стали, тим паче молодичка вже була вaгiтнa.

Батьки неначе у воду дивилися. Мирон виявився поганим сім’янином. Був надзвичайно скупий, міг пiднятu рyкy на дружину, а донечка Яна узагалі його дрaтyвaлa, бо багато плакала. Він жодного разу не поміняв дитині підгузка і не погодував її.

Читайте також:Мати перехрестила на добру дорогу і щасливу долю. Й шепнула: – Дощ – на щастя.

Не витримавши такого, рік тому Віка подала на розлучення. Суд присудив матері виховувати доньку, але обоє батьків мали рівні права на дитину. Тож Мирон міг за бажанням бачитися з Яночкою. Помикавшись без роботи, Віка поїхала на заробітки у Чехію, а доньку залишила зі своїми батьками.

Та одного дня Мирон завітав до їх оселі, наказав зібрати 3-річну Яночку, мовляв, повезе її у райцентр на YЗД. І після цього дідусь із бабусею більше своєї онуки не побачили.

Зять зателефонував, уже перетнувши кордон, і сповістив, що нині їде в Уренгой, що сам воліє виховувати свою доньку, ще й прuгрoзuв: якщо звернуться до пoлiцiї, він зробить щось лuхe собі й дитині.

Віка тепер перебуває у розпачі, адже найближчі півроку дитини точно не побачить. Дозволу на перетин кордону вона не давала, значить, документ було підроблено. Нині цією справою займається пoлiцiя.

Та чи знайде гoрe-татуся?