Надзвичайної дії молитви за благополуччя і щастя в сім’ї

Від розладу і сварок в сім’ї ніхто не застрахований. Тому молитовне звернення до Господа і святих покровителів в щирій молитві може виявитися дієвою допомогою.

Традиційно чоловік вважається головою сім’ї і прямим захисником, а жінка – оберігає її, є берегинею сімейного вогнища і затишку. Тому молитва про збереження і благополуччя сім’ї краще вийде саме у жінки, що живе серцем. Просити про примирення та вирішення складних ситуацій слід в спокійному стані і вірячи, що прохання будуть почуті.

Молитва Господу про сім’ю та дітей

Господи Всемогутній! Про Твою допомогу молю покірно і смиренно. Вбережи нашу сім’ю від біди і гріха розлучення, а дітей наших – від життя в неповній сім’ї, без батька. Подай нам дар любові і розуміння, навчи мене, рабу Божу (ім’я) ще більше любити свого чоловіка перед Тобою і людьми, навчи його любити і поважати мене, даруй нам сімейне щастя і радість. В ім’я Отця, Сина і Святого Духа. Амінь.

Молитва до Пресвятої Богородиці про сімейне щастя

Владичице Небесна, Свята Заступнице і Покровителько наша! Укрий сім’ю мою Своїм небесним покровом. Пом’якши серце чоловіка мого і приведи дітей наших до світу любові і відкритості всьому доброму. Не допусти нікого з сім’ї моєї до розлуки і тяжкого розставання. Завжди буду прославляти ім’я Твоє найсвятіше і славити на віки віків. Амінь.

Фото ілюстративне з відкритих джерел