Надзвичайної сили молитва до Божого Милосердя. Господи, нехай Твоє всесильне Милосердя захищає нас від усього поганого та злого

Якщо людина щиро молиться та просить про допомогу, Господь вислухає кожне прохання, бо Бог є Отець, Любов та Милосердя. Безмежне милосердя Боже не забариться прийти на допомогу тому, хто смиренно до Нього кличе. За матеріалами: CREDO

Тому кожному з нас потрібно стукати у двері милосердя Божого, стукати не одними тільки словами, але й добрими справами та щирою молитвою.

Молитва до Божого Милосердя

О Боже великого милосердя, Благо нескінченне! Оце сьогодні все людство кличе з прірви своєї біди до Твого милосердя, до Твоєї милості, о Боже, і кричить могутнім голосом своєї нужди.

Ласкавий Боже, не відкидай молитов вигнанців цієї землі! О Господи, Ти знаєш про нашу біду і те, що власними силами ми не спроможні піднестися до Тебе, тому благаємо Тебе: нехай Твоя благодать випереджає наші наміри, безустанно примножує Твоє Милосердя, щоб ми вірно виконували Твою святу волю в житті та в годину cмеpті.

Нехай Твоє всесильне Милосердя захищає нас від ударів ворогів нашого спасіння, щоб ми з довірою, як діти, чекали Твого остаточного приходу в день, який знаєш тільки Ти. Уповаємо, що ми отримаємо все, що нам обіцяв Ісус, бо Ісус – це наша довіра, а Його милосердне Серце – це відчинені двері до неба. Амінь.

Фото ілюстративне з відкритих джерел