Надзвичайної сили молитви до Святого Духа, які слід промовляти саме сьогодні, 8 червня

Бог є Єдиним, але представлений він в трьох особах: Отця, Сина і Святого Духа. Святий Дух – це одна з осіб нероздільної Святої Трійці. Зрозуміти такі Іпостасі дуже просто, адже Бог Батько – це розум, Син – це слово, а Святий Дух – це душа.

В дні Святої Трійці потрібно промовляти молитви до Бога-Отця, Бога-Сина і Бога-Святого Духа. Молитва до Святого Духа є дуже сильною. Вона дає особливу благодать, надає нам сили для того, щоб зміцнитися духовно і зміцнитися у вірі, вибрати правильний шлях у житті, позбутися сумнівів і тривог, читаючи її можна розраховувати на відпущення гріхів.

Молитва до Святого Духа

Пресвятий Духу! Молю Тебе, перебувай зі мною завжди. Наповни мене Своїми дарами. Вчини, щоб розум мій був завжди відкритий на Твої натхнення. Нехай серце моє наповнюється любов’ю до Господа і до людей, a моя воля у кожній ситуації нехай завжди збігається з волею Отця, що є на небесах.

Ти Дух Істини, що весь світ наповняєш собою. Очисти мою душу від гріхів і наповни її радістю. Веди мене дорогами миру до блаженної вічності, щоби в ній ми підносили Тобі подяку і славили на віки віків. Амінь.

Молитва про допомогу до Святого Духа

Духу Святий, Боже, що проникаєш в серце людини! Твоєю святою міццю наверни моє серце до себе. Наділи мене розсудливою любов’ю i даром Господнього страху.

Прошу Тебе, візьми мене за руку і веди по життю. Вбережи мене від усілякої злої думки і поганих вчинків. Нехай Твоя любов буде мені світлом, щоб кожен тягар для мене став легким. Царю Небесний, прийди до мене і допоможи мені гідно служити Тобі. Aмінь.

Фото ілюстративне з відкритих джерел