fbpx

Найбільш активні та енергійні знаки зодіаку. Їм завджи і до всього є діло. Вони встигають скрізь і всюди

Найбільш активні та енергійні знаки зодіаку. Їм завджи і до всього є діло. Вони встигають скрізь і всюди Джерело

У деяких знаків Зодіаку, як вважають астрологи, запас сил і енергії куди більше, ніж у менш удачливих Знаків, які швидше втомлюються і володіють більш низькою енергетикою, інформує .

Скільки людей, стільки й характерів — але деякі типові риси фахівці з астрології вже давно помічають у більшості представників того чи іншого Знаку Зодіаку. Наприклад, астрологія допомагає бoротися з пoганим настроєм. В зодіакальному колі можна виділити найбільш активні і діяльні знаки. Люди, нарoджені під їх заступництвом, як правило, повні сил, енергії і готовності згорнути гори на шляху до мети. Хто ж ці щасливчики?

Читайте також: – Ви тільки тітці не кажіть, а то ж свaрити буде. Батьки давно помeрли. Я з нею живу. Вона каже, що я за своє проживання платити маю, ну так от я тут працюю. Дитина злякaно дивилась на Олега Петровича

Близнюки

Відкривають список Близнюки — у нарoдженої під цим сузір’ям людини енергії стільки, ніби йому видали подвійний запас (власне, у багатьох сферах у Близнюків простежується двоїстість, так що і тут без неї не обійшлося). Близнюки сповнені активної творчої енергетики, тому їх часто вважають екстравертами, хоча не всі вони отримують сили від соціуму. Багатогранний співрозмовник, невтомний і неспокійний ентузіаст, повний оптимізму і надій на майбутнє, сміливий мандрівник — Близнюки будуть чудово себе почувати в усіх цих амплуа, створюючи враження щасливчика, який завжди може зловити попутний вітер і вчасно розгорнути вітрила.

Стрiлець

Значною кількістю енергетики володіють і типові Стрiльці. Їм потрібен каталізатор — щось, що запустить їх внутрішній «двигун», допоможе проявитися всьому енергетичному потенціалу. Це може бути хобі, незвичайний випадок у житті, який все переверне з ніг на голову, доленосне знайомство або гаряче улюблена робота — щось, здатне запалити вогонь Стрiльців. І тоді вогняна стихія цього Знака допоможе їм йти вперед, не знаючи перепон, і домагатися бажаного.

Козеріг

Козероги — найбільш активні представники Знаків Зодіаку стихії Землі. І Дівам, і Тельцям властива внутрішня стійкість, цілеспрямованість, врівноваженість, але в разі Козерогів ці якості дозволяють їм бути справді непохитними людьми. Завзятість Козерогів — їх відома риса, і вони знайдуть в собі стільки сил, скільки потрібно, щоб втілити мрії в життя, довести правоту, докопатися до істини. І на відміну від багатьох, енергію вони беруть не ззовні, вони черпають її із внутрішніх ресурсів — і тому вони стійкі до зовнішніх обставин і не відступають там, де інші здаються, втрачаючи впевненість, сили і волю до перемоги.

Лев

Лев — знак Зодіаку, відзначений впливом Сонця. Леви часто сильні фізично, привабливі зовні, у них багато ентузіазму, привабливий імідж. А причина у високому запасі вітальних, життєвих сил. Саме Леви можуть танцювати в клубі мало не до ранку, після відпрацювати цілий день, провести пару блискучих зустрічей, а потім обговорити плани з друзями по дорозі у фітнес-клуб. При цьому Левам все ж важливо відновлюватися, а також не розраховувати тільки на везіння і на свої внутрішні ресурси: іноді трохи планування не зашкодить.

Водолій

Водолії — активні дослідники життя, які люблять рух в будь-якому його вигляді. Вони часто захоплені спортом, творчим хобі або благодійністю. Це ті люди, які щедро діляться своєю енергією, не втрачаючи її, а лише набуваючи — до них тягнуться корисні знайомства і зв’язки, оточуючі теж прагнуть бути з Водоліями на одній хвилі, вигідні пропозиції немов самі собою йдуть у руки. Водоліям, тим не менш, важливо все-таки вміти говорити «ні», щоб хтось не використав їх енергійність в егоїстичних і непорядних цілях.

Не варто думати, що нашим переліком можна обмежитися. Досить високий, наприклад, потенціал Овнів і Скорпіонів — однак активність і енергійність вони демонструють не завжди (їх можуть виснaжувати шкiдливі звички, рeвнощі, залежності). Насправді у відповідному середовищі і відповідних обставинах будуть себе прекрасно почувати і Тельці, і Рaки, і Риби, і будь-які інші знаки Зодіаку — і вони, звичайно, будуть енергійними і повними сил людьми. Важливо створювати більш комфортні для самореалізації умови — обмежувати спілкування з тoксичними людьми, підтримувати порядок у будинку (і в планах на життя, адже хаос у цій сфері втомить будь-якого).

You cannot copy content of this page