Найбільш ревниві знаки Зодіаку: з ними просто немає життя

Овен
Овни вкрай ревниві, тому що їм завжди все потрібно знати напевно. Стовідсоткова впевненість для них – це вище благо. Саме тому будьте з ними чесні, щоб позбавити себе від необхідності виправдовуватися без приводу.

Тельці
Тельцям не властиво закочувати сцени і ревнувати, проте якщо їм дати привід, вони зроблять все, щоб дізнатися правду. У разі хорошого результату вони не подадуть виду, а ось в разі зради – стережіться, біжіть і зникайте, так як Тельці не відходять. Джерело

Близнюки
Близнюки ревнують вкрай рідко. Це, мабуть,  найменш ревниві люди, тому що вони розуміють людську натуру куди краще за інших. Вони знають, що спокуси нікому не чужі, тому не надають особливого значення легкого флipту

Pак
Ці люди настільки сильно довіряють оточуючим, що не підозрюють про брехні. Якщо ви дасте їм привід засумніватися в собі, вони можуть ніколи не стати колишніми і не повернутися до вас, але і ревнощів без приводу за ними, як правило, не водиться.

Лев
Леви вимогливі і практично завжди власники, тому часто ревнують. Якщо вони викрили вас у брехні, можете забути про них назавжди – це результат удaру по їх гордості і самолюбства.

Діва
Діви дуже не люблять, коли їм брешуть, тому часто перевіряють на брехню своїх коханих. Якщо ви хоч раз дасте привід для ревнощів – не чекайте спокійного життя, тому що вони або кинуть вас, або будуть побиватися цим почуттям.

Терези
Терези не можна назвати ревнивими – вони занурюються в любов з головою, не думаючи ні про що, навіть про ревнощі. У рідкісних випадках можуть бути небезпечні, особливо якщо знайшли привід поревнувати, але не впізнали істинної картини цілком.

Скорпіони
Найбільш ревниві Знаки Зодіаку – Скорпіони. Ви ніколи не зможете контролювати їх, а вони самі себе тим більше не зможуть. Ви або живете і терпите це, чи ні – варіантів більше, на жаль, не дано.

Стрілець
Стрільці, в більшості своїй, ніколи не закотять вам скандал. Вони врівноважені, спокійні і знають свої цілі і бажання. Вони ревнують тільки в крайніх випадках, все одно тримаючи себе в руках.

Козеріг
Козероги дуже образливі, тому ревнощів не буде – якщо вони засумніваються у вас хоч на секунду, то просто підуть. Саме тому Козеріг шукає свою другу половинку дуже ретельно, відсіваючи більшість претендентів на своє серце.

Читайте також: Жіночий гороскоп з 16 по 22 грудня: На цьому тижні зірки і планети налаштовані творчо, а значить, вони допоможуть зрозуміти, чого ви насправді хочете від життя

Водолій
Водолії – це ті, хто любить постежити за тим, кого ревнують. Вони потайливі і не говорять про свої ревнощі, хоча ті їх зжирають зсередини. Цей Знак Зодіаку вкрай ревнивий, але це майже не позначається на спільному житті.

Риби
Риби схожі на Скорпіонів – це люди, які не просто ревнують, а живуть з цим почуттям постійно. Це норма для них. Крім цього, вони вимогливі, тому навіть найменша помилка коханого може змусити їх піти.