Жіночий гороскоп з 16 по 22 грудня: На цьому тижні зірки і планети налаштовані творчо, а значить, вони допоможуть зрозуміти, чого ви насправді хочете від життя

Середина грудня зажадає від багатьох представниць зодіакального кола останнього ривка для досягнення успіху у важливих для них справах. Говорячи простіше, потрібно вибрати мету, яка давно вимагає поставити крапку, і докласти максимум зусиль, щоб розібратися з накопиченими справами.

На цьому тижні зірки і планети налаштовані творчо, а значить, вони допоможуть зрозуміти, чого ви насправді хочете від життя. Це усвідомлення принесе не тільки моральне задоволення, але і збагатить з енергетичної точки зору. Джерело

Жінка-Овен

На цьому тижні варто відразу налаштуватися на те, що справи не підуть за планами – все може зірватися в невідповідний момент, і це – нормальний перебіг життя. Астрологи радять представницям Овна не звалювати всі справи тільки на себе, а звернутися за допомогою до близьких. Поблизу обов’язково знайдуться люди, готові допомогти, якщо їх про це попросити. Так що варто тимчасово забути про утиски, гордості та інші перешкоди.

Жінка-Телець

Щоб новий рік почався вдало, жінкам-Тельцям астрологи рекомендують для початку розібратися з більшістю торішніх проблем. Невирішені питання і ситуації, які тягнуться з минулого, обов’язково дадуть про себе знати в сьогоденні. Так що ці 7 днів дуже сподобаються активним і рішучим представницям Знака, які не люблять сидіти на місці. Можливостей буде – хоч відбавляй. Але якщо так складеться, що передноворічна депресія затягне в капкан, варто відмовитися від успіху і приділити увагу своєму внутрішньому стану.

Жінка-Близнюки

Астрологи застерігають жінок-Близнюків: зараз не варто бігати за однією єдиною метою. Очікується велика кількість пропозицій, планів і способів їх реалізації. Важливо лише правильно зосередити свої сили, ресурси, час і увагу: це допоможе досягти успіху. Близнюкам потрібно готуватися до нового року і супутніх перемог заздалегідь – до 22 грудня. День зимового сонцестояння розставить все по своїх місцях.

Жінка-Рак

Ракам зірки радять не давати гучних обіцянок, а ставити перед собою посильні і які можуть бути вирішені завдання, не зупинятися на досягнутому, а просуватися вперед, нехай і маленькими кроками. Краще заздалегідь позбутися від непотрібних переживань і сумнівів в собі, скориставшись медитацією для зняття стресу і тривоги. За словами астрологів, саме на цьому тижні у жінок-Раків зростуть шанси почати нове життя. Але перший млинець, як то кажуть, завжди комом. І так, зупинятися через це не потрібно: якщо продовжите в такому ритмі, дуже скоро досягнете бажаного.

Жінка-Лев

Левиць на цьому тижні може збити з шляху випадкова емоція. Експерти радять керуватися не серцем, а логікою, особливо в тих справах, де на кону стоять великі можливості, важливі рішення і довгограючі наслідки. В середині грудня під дією Сонця ставку краще зробити на відновлення справ, які не вийшло завершити колись раніше. Зараз вже немає колишніх перешкод, зате отриманий потрібний досвід. Так що настав час діяти, щоб заробити репутацію снайбільш активного і енергійного Знака Зодіаку.

Жінка-Діва

Дівам дуже важливо уникати застою в справах на цьому тижні. Особливо після 20 грудня, коли під впливом аспектів зміниться енергетика Меркурія. Астрологи радять згадати про те, хто господар свого життя, і взяти курс на щастя. Настає складний час, коли варто остерігатися зради з боку оточуючих. Доведеться захищатися від чужої негативної енергетики, не дозволяючи іншим втручатися в особисті справи. Саме тверезий розум і заходи самодопомоги допоможуть залишитися на плаву і продовжити шлях до мрії.

Жінка-Терези

Представницям Знака Терези астрологи радять більше відпочивати і споглядати. Багато Терезів ризикують забути про відпочинок, вимагаючи від себе неможливого в спробі досягти успіху і реалізувати амбіції. На цьому грунті можуть виникнути додаткові приводи для переживань. Є ризик пустити все в негативне русло і почати переживати з приводу і без. Медитативні практики допоможуть усвідомити, що нічого страшного не відбувається. Якщо ставитися до життя простіше, то проблеми почнуть лопатися, як мильні бульбашки.

Жінка-Скорпіон

Негативні емоції, навіяні ззовні, можуть негативно позначитися на світовідчутті Скорпіонів і довести до повного енергетичного виснаження. Представницям цього сузір’я необхідно переглянути своє ставлення до життя, особливо якщо вони тривалий час не можуть зрушити з мepтвої точки. На цьому тижні складуться відмінні обставини для змін. Якщо немає готовності кардинально міняти своє життя, то все ж доведеться докласти зусилля, щоб налаштувати себе. Зміни – це те, що зараз необхідно.

Жінка-Стрілець

Приємні клопоти і невідкладні справи захоплять жінок-Стрільців в середині грудня. Необхідно правильно розставити пріоритети. Наприклад, зірки впевнені, що Стрільцям зараз варто вибирати ті цілі, які цікавлять і хвилюють найбільше. Щоб справи йшли в гору, бажано позбутися того, що заважає досягти успіху, – наприклад, від шкідливих звичок, слабкостей, негативних установок і переживань, без яких можна обійтися.

Жінка-Козеріг

Життя на цьому тижні підкине Козерогам чимало головоломок, плутанини і суєти. Однак разом вирішити всі свої проблеми не вийде, доведеться докласти великих зусиль. Але в цьому є і свій плюс: правильні відповіді на питання відкриють шлях до щастя. Зараз жінкам-Козерогам важливо впевнено дивитися в майбутнє і підготуватися увійти в новий рік. Ніщо так не зміцнить самооцінку і віру у власний успіх, як робота над собою і розширення кордонів.

Читайте також: Фінансовий гороскоп з 16 по 22 грудня: Положення зірок і планет на цьому тижні буде непростим, і це вплине на кожного представника зодіакального кола

Жінка-Водолій

Венера на стороні Водоліїв, так що їм цілком можна очікувати низку романтичних пригод, любовних зізнань і доленосних зустрічей. До того ж вплив планети-покровителя підвищить працездатність, творчу активність і віру в краще. При бажанні можна створити щось видатне, знайти вихід з глухого кута або зрозуміти, як поліпшити своє життя вже зараз. Ближче до вихідних необхідно заявити про себе, інакше отримані результати так і залишаться непоміченими.

Жінка-Риби

Жінкам-Рибам знадобиться сміливість і рішучість на цьому тижні. На горизонті може виникнути проблема, про яку вони не думали, але яка давно давила і заважала успіху. Більшість досягнень в середині грудня будуть залежати від любовної сфери, тому астрологи радять навести в ній порядок і попрацювати над внутрішньою гармонією. Займаючись духовними практиками, буде простіше знайти відповідь на питання, що мучить.