Найбільш заздрісні знаки Зодіаку: їх всього 5

Ніхто не ідеальний: у кожного представника зодіакального кола є як позитивні, так і негативні риси характеру. Однак у деяких знаків Зодіаку вади проявляються найбільш яскраво.

5 місце – Риби

Риби рідко заздрять. Це навіть не стільки заздрість, скільки замаскована жалість до себе. Їм стає дуже прикро, якщо сусід катається на дорогій іномарці, а вони – на старій дев’ятці. І так у всьому. Правда, розумні Риби ніколи публічно не покажуть свої негативні почуття, а ось пустити чутки і плітки за спиною їм не важко буде.

4 місце – Рак

Раки майстерно ховають заздрість, але це зовсім не означає, що її немає. Деякі представники цього Знака можуть десятиліттями жити з людиною, яку таємно зневажають, і при цьому ніколи не показати цього. Крім того, астрологи повідомляють, що Раки – це не небезпечні заздрісники: вони не стануть розпускати чутки або робити підлості.

Проте їх краще тримати на відстані і особливо не покладатися на їхню допомогу – вони можуть не відгукнутися тоді, коли вам буде потрібна підтримка, і навіть таємно радіти цьому.

3 місце – Овен

Для представників знака Овна заздрість – це рушійна сила. Якщо Овен почав завдавати – він хоче отримати те, чому заздрить, і ніколи не відступить, поки не додягне свого. Це зачіпає всі сфери життя.

Овен заздрить вашим грошам і зв’язкам? Зовсім скоро він буде отримувати більше вас і обросте зв’язками. Почав заздрити вам, тому що ви купили квартиру? Нічого, він купить собі ще більшу. Заздрість викликана тим, що людина вибрала вас, а не його? Овен кістьми ляже, але зробить все можливе, щоб ця людина була з ним.

2 місце – Лев

Леви – це царі і крапка. У них за визначенням має бути все найкраще. У разі, їли щось краще є у когось іншого, Леви будуть заздрити і за спиною пробувати прибрати конкурента зі шляху. Або не за спиною. Майстри інтриг, що володіють природним даром переконання, вони можуть запитати і збити з шляху. Заздрість Лева – не мирна, а скоріше їдка і агресивна.

Читайте також: 19 02 2019 – особлива дата та ще й повний Місяць: Сьогодні можна змінити життя!

1 місце – Скорпіон

Ось вже кого варто обходити стороною, так це Скорпіонів. Вони майстерно маскують свої негативні сторони і плетуть справжні інтриги. У розумних Скорпіонів все продумано не на крок – на сорок кроків вперед. Скорпіон не заздрить по-доброму – йому потрібен те, чим володіє об’єкт його заздрості.

Він може демонструвати свою доброзичливість, а на ділі гнатися за своїми корисливими цілями. Наприклад, Скорпіон позаздрив вашій роботі – значить, він захоче зіштовхнути вас з арени. Тут він буде дуже винахідливий, може навіть прикидатися кращим другом рівно до того часу, поки вас не попросять звільнитися – завдяки підказкам хитрого друга-Скорпіона.