fbpx

Найбільше дратує те, що батько бере без дозволу мої фото з групи по дзюдо і підписує в себе на сторінці: “Моя гордість”. Але яке відношення він має до моїх успіхів, де він був коли мені кімоно не було за що купити?

Мій батько залишив нас коли я був ще маленьким. Зараз мені вже 20. Він вдруге одружився і має ще одного сина.

За всі ці роки він всього декілька разів приїздив на свята. На аліменти мама не подавала. А батько й радий був, обходився якимись дріб’язковими подарунками. А одного разу приїхав взагалі з молодшим сином, щоб познайомити нас. В нього ніби якась одержимість, що він має двох синів.

Тільки но ми десь сфотографуємося, як він відразу виставляє фото в соціальні мережі з підписом – “я і мої сини”. Найбільше дратує те, що він бере без дозволу мої фото з групи по дзюдо і підписує в себе на сторінці: “Моя гордість”. Але яке відношення батько має до моїх успіхів, де він був коли мені кімоно не було за що купити?

Я багато разів просив його не робити цього, але все марно. А нещодавно на його сторінці з’явилися мої дитячі фото. Ціла рубрика – “Перші кроки молодого чемпіона”. Аж огидно.

Звичайно, я відразу зателефонував і попросив видалити їх, а він відповів, що купив їх у матері й має повне право. Я втратив дар мови. Спочатку не повірив жодному його слову, а потім почав розпитувати маму. І виявилося, що під час одного зі своїх візитів він дійсно випросив подивитися один з моїх дитячих альбомів. Мамі дуже потрібні були гроші й він її “виручив”. А коли від’їжджав забрав його з собою. Тепер він скрізь виставляє фото, який він був гарний батько, але чомусь мовчить, що тільки до трьох років.

Та нічого я виведу його на чисту воду. Шкодую тільки, що коли паспорт отримував прізвище не змінив. Та це можна виправити.

You cannot copy content of this page