fbpx
Гороскоп

Найбільші негідники серед чоловіків за знаком Зодіаку. З ними найбільше клопоту

Кожен із партнерів хоче здаватися ідеальним. Але нерідко буває так, що з часом чоловік, переконавшись, що жінка у нього на гачку, починає показувати справжнє обличчя і просто виявляється мерзотником.

Астрологію багато не сприймають як точну науку, але саме вона здатна пояснити деякі закономірності. Заведено вважати, що частіше за всіх інших розбивають серця прекрасним дамам представники цих 3-х знаків. Джерело

Овни

Чоловіки-Овни — природжені лідери. В їх характері нерідко домінує егоцентризм, а спалахи агресії часом просто лякають. Вони не звикли підбирати слова, не замислюючись про те, як сильно можуть поранити. Звичка йти вперед напролом робить їх дещо жорсткими, з часом може здаватися, ніби вони припиняють звертати увагу на почуття партнерок.

Водолії

Перед чарівністю чоловіка-Водолія складно встояти. Він розумний, начитаний, легкий на підйом, готовий на будь-які авантюри, крім однієї — пожертвувати своєю свободою. Для нього нормально зникати, коли відносини його обтяжують, і повертатися, щоб приємно провести час. Майбутнє з ним може здаватися прекрасним, але він не схильний прив’язуватися до людей.

Читайте також: Гороскоп на 5 лютого: день принесе клопоти, легке вирішення проблем і неочікувану зустріч

Близнюки

Будувати відносини із чоловіками-Близнюками дуже непросто, оскільки вони й самі до кінця не розуміють, чи потрібні ці зобов’язання їм взагалі. Їх слова — бальзам для жіночих вушок, але часто представники цього знака діють більше у своїх інтересах. Жінки можуть набридати їм, до того ж, вони звикли жити в ритмі постійних змін.

You cannot copy content of this page