Найнeбeзпeчніший день 26 грудня: Ось як сонячне затемнення вплине на знаки Зодіаку

Сонячне затемнення 26 грудня буде останнім в 2019 році і пройде в сузір’ї Козерога. Побачити його вдасться лише жителям Забайкалля і Примор’я. Особливістю цього затемнення буде вплив на суспільне життя і кар’єру, тому представникам Знаків Зодіаку будуть потрібні обережність і відповідальність.

Експерти рекомендують дізнатися про те, як саме затемнення вплине на людей, щоб підготуватися до можливих труднощів і заздалегідь скласти план дій не тільки на 26 грудня, але і на попередні та наступні 2-3 дні. Джерело

Овен

Овнам затемнення принесе бажання довести оточенню свою правоту, і з цим можуть виникнути проблеми. Представникам цього Знака складно стримуватися, коли питання стоїть про особисту думку, і емоційні сплески не кращим чином позначаться на взаєминах. Овнам важливо розуміти, що сперечатися і доводити щось можна, але для цього не обов’язково ставати грубіянами і принижувати тих, чия думка відрізняється.

Телець

Тельці під час затемнення можуть стати заручниками власних ілюзій, зануритися в минуле занадто глибоко, забувши про сьогодення. У зв’язку з цим їм важливо тримати на увазі думку про те, що реальне життя набагато цікавіше, ніж минуле, яке ніяк не змінити і не прожити двічі. Тельцям затемнення принесе приємні перспективи, якщо вони почнуть знайомитися з новими людьми, приділять час своїм потребам і спробують втілити в життя заповітну мрію.

Близнюки

Близнюкам 26 грудня варто бути обережнішими. Минуле нагадає про себе не тільки спогадами, а й людьми, з деякими з яких захочеться відновити спілкування. Перед тим як зробити цей важливий крок, Близнюкам важливо згадати причину, по якій зв’язок перервався. Так вони зможуть уберегти себе від нових помилок.

Крім того, під час затемнення доля може піднести сюрпризи у вигляді справ, в яких Близнюки допустили промахи, і їх потрібно буде переглянути, щоб винести корисні уроки і не здійснювати подібних прорахунків надалі.

Рак

Ракам під час затемнення варто тримати руку на пульсі, щоб не упустити можливості нарешті розібратися зі складними справами. 26 числа легше легкого виправити помилки минулого, але для цього потрібно тримати рівновагу і не дозволяти емоціям затьмарити голос розуму. Крім того, затемнення буде відмінним знаком почати новий життєвий етап, взятися за тренування або звернути увагу на оздоровлення організму.

Лев

Левам під час сонячного затемнення припаде один на один розбиратися з проблемами, не привертаючи до їх вирішення сторонніх. Такий стан справ може викликати образу і навіть агресію, однак Левам важливо тримати себе в руках. Мобілізувавши внутрішні ресурси, Леви зможуть впоратися з будь-якими завданнями і отримати за копітку роботу заслужену нагороду. Її астрологи рекомендують направити на відпочинок і відновлення сил.

Діва

Дев під час затемнення врятує ввічливість. Безліч дзвінків, справ і обов’язків змусять часто зустрічатися з людьми, і коли втома дасть про себе знати, може з’явитися бажання нагрубити. Уникнути неприємностей і не ускладнювати і без того метушливу обстановку допоможуть не тільки медитації, але і самонавіювання. Дівам не варто забувати про те, що їхня праця окупиться, і перемога не змусить себе чекати.

Терези

Положення Місяця і Сонця сильно впливають на емоції, і Терези можуть зіткнутися з критикою на свою адресу. У це затемнення астрологи рекомендують тримати свої думки при собі, щоб не зіткнутися з нерозумінням і не стати жepтвами недоброзичливців. Терезам в цей період важливо розуміти, що не вся критика буде конструктивною, і якщо знайдуться противники, їх варто вислухати спокійно, щоб після проаналізувати їх слова в спокійній обстановці.

Скорпіон

Скорпіонам затемнення 26 грудня принесе випробування в особистому житті. Їм астрологи рекомендують не рубати з плеча і знаходити компроміси, щоб виключити конфлікти через дрібниці. У такий непростий час важливо підтримувати один одного, і Скорпіони зрозуміють, що світло в родині – запорука щасливого життя, а сварки можуть стати причиною багатьох проблем.

Стрілець

Стрільцям під час затемнення знадобляться зібраність і відповідальність. 26 числа настає чудовий час для того, щоб взяти ситуацію в свої руки і стати лідерами. Завдяки заповзятливим і активним діям вийде заробити хорошу репутацію і отримати нагороду за докладені зусилля. Допомога навколишнім обов’язково окупиться, і в майбутньому Стрільцям також допоможуть вийти зі скрутного становища.

Козеріг

Козерогам під час затемнення не варто забувати про те, що серед їх оточення немає тих, хто здатний прочитати думки. Якщо у Козерогів є страхи і побоювання, ними краще поділитися з близькими, щоб отримати своєчасну допомогу і підтримку. Така тактика позбавить від безлічі проблем і вбереже від образи.

Читайте також: Фінансовий гороскоп з 23 по 29 грудня: когось порадують прибутки, а когось неочікувані витрати

Водолій

Водоліям під час затемнення астрологи рекомендують стримуватися і не починати нічого глобального. Це пов’язано з тим, що Водолії можуть просто не розрахувати сили і в кінцевому підсумку зайти в глухий кут. У цей день і напередодні найкраще займатися завершенням поточних справ, щоб звільнити час для нових починань в більш сприятливий для цього період.

Риби

Риб затемнення зарядить оптимізмом і позитивом, які так необхідні в кінці року. Навіть якщо немає приводів для веселощів, посмішка не повинна сходити з обличчя, адже в піднесеному настрої набагато простіше справлятися зі справами і протистояти негативу. Тим, кому не вистачає рішучості, варто покликати на допомогу близьких, які допоможуть знайти сили для рішучих дій.