Найщедріші знаки Зодіаку: вони віддадуть останню сорочку

Астрологи стверджують, що, крім виховання, на становлення особистості впливають зірки. Отже, що ж вони говорять про широту душі різних знаків Зодіаку? Кого можна назвати найбільш щедрим?

Телець, Діва, Козеріг

Не те, щоб ця трійця — компанія жаднюг. Зовсім ні, просто вони розпоряджаються своїми ресурсами грамотно і гарненько подумавши. Вони не вважають за потрібне смітити грошима направо і наліво і витрачають їх після довгих роздумів. Те ж саме стосується часових ресурсів. Козеріг, Телець і Діва не звикли витрачати їх на дрібниці! Джерело

Рак, Терези, Скорпіон

Що стосується Скорпіонів, то вони щедрі тільки з близькими, їм вони готові віддати останнє. Раки тягнуть все в будинок і витрачають багато часу, сил і грошей на ведення господарства. Терези готові ділитися, але тільки у випадку, якщо потребуючому дійсно потрібна їх допомога.

Риби, Водолій, Близнюки

Це тріо можна назвати частково щедрим, але вони звикли ділитися, тому що “так треба”. У дитинстві їх навчили допомагати слабким, виручати нужденних, от вони й рятують всіх підряд. А то раптом мама насварить? При цьому вони можуть бути по-справжньому щедрими всією душею. Зазвичай стосовно тих, кого вони люблять всім серцем.

Читайте також: Венера в Овні 7 лютого по 5 березня: чим цей час буде особливим для кожного зі знаків Зодіаку

Овен, Лев

Овен і Лев щедрі до оточуючих по своїм причинам. Перші — тому, що хочуть бути завжди і у всьому самими-самими. Хто розумніший за всіх? Овен! Хто багатший? Звичайно, він! Хто допоможе нужденним? Безумовно, Овен! Леви ж, як справжні царі звірів, звикли обдаровувати всіх своїми королівськими подарунками, тим самим тішачи своє самолюбство.

Стрілець

І, нарешті, найщедріший знак Зодіаку — Стрілець. Допомогти іншим не становить для нього і праці. Більш того, Стрільці переконані, що взаємна допомога — істинне призначення людини.