Венера в Овні 7 лютого по 5 березня: чим цей час буде особливим для кожного зі знаків Зодіаку

Увійшовши в область впливу запального і рішучого Овна, Венера розпалить неабияку пожежа. Постарайтеся подбати про надійний тил, адже з 7 лютого по 5 березня багатьох будуть захльостувати емоції. У негативному прояві це можуть бути спалахи ревнощів, докори, претензії, образи, тиск на партнера і спрага пересилити чужу волю за будь-яку ціну.

Астрологи прогнозують непростий час як для відносин, так і для духовної сфери. Для багатьох транзит Венери по Знаку Овна може стати справжньою перевіркою на міцність. Якщо ви дорожите відносинами і внутрішньої гармонією – постарайтеся контролювати емоції і не доводити ситуацію до межі. Джерело

Але є і приємні новини: Венера подарує повну ясність в тих питаннях, які були незрозумілі. Якщо в минулому ви сумнівалися, як людина до вас ставиться, підозрювали її в таємниці, жили в ілюзіях, то тепер все стане криштально ясно. Будьте готові ставити питання «в лоб» і так само прямо на них відповідати.

Венера і Знаки Вогню (Овен, Лев, Стрілець)

Знаки Вогню відчують, що їх час настав. Вони будуть більш розкуті, ніж зазвичай, активні і привабливі, що в разі такого положення планети норма. Транзит Венери по Знаку Овна пройде для цих людей бадьоро, це буде продуктивний і дуже захоплюючий період. Можна сміливо проводити операції, ставити цілі, приймати важливі рішення, купувати, продавати, розвивати свої сильні сторони, закохуватися, сходитися і розходитися.

Венера допоможе вирішити навіть найскладніші завдання і вірно визначити напрямок, щоб встигнути повернути, поки перебіг подій прибив до скель і непотрібних берегів. А ось починаючи з 17 лютого і закінчуючи 5 березня глобальні питання поступляться місцем речам простішим і особистим.

У цей відрізок часу експерти радять бути обережнішими з почуттями і словами: контролювати себе буде непросто, тому краще утриматися від з’ясування відносин – чи ж приготуватися до справжнього вибуху емоцій.

Венера і Знаки Землі (Телець, Діва, Козеріг)

Рух Венери по сузір’ю Овна пройде у цих Знаків в атмосфері камерності і самоти. Планета любові надасть відмінний шанс розібратися з власними бажаннямиі приділити час собі. Процес внутрішньої трансформації триватиме до кінця лютого. За цей час в житті земних Знаків відбудуться серйозні зрушення: спадуть ментальні блоки і непотрібні схеми, підуть непотрібні люди, уявні ілюзії і токсичні прихильності.

Заключні дні цього явища (з 1 по 5 березня) пройдуть під знаком емоційності. Венера акцентує увагу на сфері любові і задоволень. Астрологи радять приготуватися до сміливих рішень, гострих відчуттів, а місцями і любовних драм. Якщо у відносинах з партнером є протиріччя, вони стануть дуже добрепомітні: належить оббивати від докорів або почути про себе все, що думає кохана людина.

Венера і Знаки Повітря (Близнюки, Терези, Водолій)

Здається, зірки в період з 7 лютого по 5 березня постараються зробити все, щоб максимально захистити Близнюків, Терезів і Водоліїв від нудьги. Завдяки Венері, яка перебуває в Знаку Овна, період обіцяє бути динамічним і надихаючим. Астрологи радять скористатися ситуацією: особливо вдалі будуть нові починання, покупки, подорожі та романи.

Експериментувати і змінювати своє життя можна до 26 лютого, а після вітри Венери трохи вщухнуть. Емоційний підйом спаде, почуття притупиться, а атмосфера стане більш спокійною і розміреною. Але нудьгувати не доведеться. Венера змусить згадати про творчі плани і даних іншим обіцянки.

Важливий момент: мріяти буде дуже легко і приємно, але необхідно враховувати і реальні можливості. Робити важливий перший крок можна в ситуації, що не допускає подвійного тлумачення. В іншому випадку є ризик опинитися в полоні ілюзій і розчарувань.

Венера і Знаки Води (Рак, Скорпіон, Риби)

В період з 7 лютого по 5 березня Ракам, Скорпіонам і Рибам можна ризикнути і зважитися на сміливі експерименти, в тому числі в питаннях особистого життя. Якщо давно хотілося змінити життя на краще, Настає найвдаліший для цього час. Ба більше: нові починання можуть стати вдалою інвестицією в майбутнє.

Читайте також: 7 лютого допомоги і захисту просять у святого Григорія. Сильна молитва, яка вам у цьому допоможе

З 23 лютого астрологи радять зменшити запал і дотримуватися раціонального підходу: квадратура Венери до Юпітера внесе невизначеність, яка збережеться аж до кінця місяця. Якщо і ризикувати в цей час, то тільки по суті. Водним Знакам варто бути особливо уважними в проміжку з 23 по 29 лютого: вплив аспекту може зробити вас різкими в словах і вчинках.

Зате він же дасть шанс зайнятися собою, поставити головні життєві цілі і загадати потрібні бажання. Після Венера подарує ще 5 щасливих днів, які принесуть романтичні зустрічі, невимушене спілкування і прості радощі життя. У цей час відбудеться важлива подія, яка може в один момент змінити долю.