Найсильніша молитва до рівноапостольної Ольги: 24 липня у святої просять про найпотаємніше. В цей день жодна молва не залишиться без відповіді

Свята Ольго, ти була княгинею давньоукраїнської землі, Ти була рівноапостольною у проголошенні святої віри Христової в Русі-Україні. До Господа через тебе кличе ввесь наш народ, як до могутньої нашої заступниці в небі.

Отож, свята княгине, опікуйся нами. Будь нам матір’ю в Небі, як була ти матір’ю українському народові на землі. Разом із нами випроси нам у Христа Спаса благодать, щоби в усіх наших родинах і в цілому народі шанувалося й славилося ім’я Боже та зберігались Божі заповіді й істини.

За нашими й твоїми молитвами, свята заступнице, українська молодь нехай виростає у скромності й праведності, люди середніх літ нехай служать побожністю і працьовитістю, а старші нехай добрим прикладом та мудрою порадою ведуть увесь український народ до Божого миру, злагоди й любові, святості й добробуту. Могутня заступнице України, свята княгине Ольго, молися Богові за нас! Амінь.

За матеріалами порталу CREDO