fbpx

Найсильніша молитва, яка захистить від бід і неприємностей. Її потрібно кожному прочитати саме 14 серпня – в свято Першого Спасу

Найсильніша молитва, яка захистить від бід і неприємностей, яку потрібно кожному прочитати 14 серпня – в свято Медового Спасу.

Це дійсно сильна молитва і читати її потрібно з вірою і від щирого серця. Дуже корисно буде, якщо прочитати ї всією сім’єю.

Молитва Всемилостивого Спаса та Пресвятої Богородиці. Читається обов’язково!

Читайте також: В свято Медового Спасу потрібно кожному з’їсти меду і запити трьома ковтками освяченої води. І ось для чого

“Владико Господи святий, y вишніх живеш і всевидячим Твоїм оком споглядаєш на всі творіння! Тобі прихиляється душі і тіла, тобі молимося, Святе святих, простягни руку Твою невидиму і благослови всіх нас, і прости нам всяке прогрішення вільне й мимовільне, словом чи ділом скоєне.

Даруй нам, Господи, розчулення, даруй сльози змирення душі на очищення від багатьох гріхів наших, даруй волю Твою милість світові Твоєму і нам, негідним рабом Твоїм, бо благословенне і прославлене є ім’я Твоє нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.”

You cannot copy content of this page