fbpx

Найсильніші Молитви до Ангелів Хранителів про захист. Щоб Ангел почув Ваші прохання, прочитайте ці слова і зверніться до Нього прямо зараз!

ЗАКЛИКИ ДО СВЯТИХ АНГЕЛІВ ПРО ЗАСТУПНИЦТВО. Щоб Ангел почув Ваші прохання, прочитайте ці слова і зверніться до Нього прямо зараз!

Всемогутній, Вічний Боже в Тройці Єдиний, перед тим, як ми, слуги Твої, почнемо закликати святих Ангелів і просити в них допомоги, падаємо перед Тобою на коліна й адоруємо Тобі Отче, Сину і Духу Святий!

Нехай прославляють Тебе вічно всі Ангели і люди, яких Ти створив, нехай люблять, адорують і служать Тобі, Святий, Могутній і Безсмертний Боже!

І Ти, Маріє, Царице Ангелів, прийми ласкаво наші благання, які заносимо до слуг Твоїх, і скеровуй їх до Престолу Найвищого, щоб ми зазнали ласки, допомоги і порятунку, Ти, Благателько Всемогутня, Посереднице Ласк. Амінь

Читайте: Нaйсильніша Молитва, яка допоможе у проблемах (вузлах), які з`являються щодня у кожного з нас. Хай Матір Божа почує нас

Мій великий, святий Ангеле.

Ти Ангел Господній, Ти Дух чистий, який більше знає, ніж всі вчені, більш могутній, ніж атомні сили. Ти супутник мій з дитинства, мій Хоронитель і Провідник в пошуках вічного Бога Ісуса. Ти сам відкрив цю тайну. Від всього серця дякую за цей великий дар. Якою ж дорогоцінною має бути моя душа, коли Ангел Всевишнього пильно спостерігає за кожним її рухом!

Ангеле мій, якого я ніколи не бачив, але чия присутність сприяє моєму щастю, дозволь мені подружитися з Тобою. Дякую тобі за те, що Ти зберігав вірність Богу і ніколи не піддавався Люциферу і його прибічникам. Дякую, що потурбувався Ти про мене, бідного грішника. Чи не уникаю я щоденно небезпеки зрадити Богові? Бо тяжко помиляюсь через упущення мої.

Тому вибираю я Тебе моїм Хоронителем і Провідником. Обіцяю Тобі вірність і послух в ім ’я Господа нашого; прошу наказати мене, якщо я засмучу Бога, і попередити мене якщо я буду в небезпеці, і покликати мене, якщо мені загрожує опущення.
Передаю Тобі свідоцтво про Хрещення: допоможи мені виконати мою обітницю перед Богом. Передаю Тобі мої водійські права: керуй моєю рукою, яка лежить на рулі і не допусти, щоб стався нещасний випадок. Передаю Тобі свідоцтво про шлюб: дай мені бути добрим з близькими, які мені довіряють. Збережи моє серце чистим, щоб колись зміг оглядати Бога в могутній величі Його – разом з Тобою і з усіма Ангелами і з усіма святими. Дана молитва Ангелу-хранителю дуже коротка, але сила її просто величезна.

Амінь.

You cannot copy content of this page