Найсильніші Молитви до Пресвятої Богородиці. Якщо у вас проблеми у сім’ї, попросіть у Богородиці допомоги та захисту і Вона Допоможе

О, Пресвята Владичице Богородице! При Твоєму молитовному заступництві благаємо всеблагого Господа, аби Своєю силою і благодаттю Він пiдiняв нас iз глибини грiховної i визволив нас вiд наглої смерти та вiд усякого зла. Подав нам, Владичице, мир i здоров’я, i просвiтив наш розум та очi сердечнi на спасiння, i сподобив нас, грiшних рабiв Божих і дітей Твоїх, Царства Сина Твого, Христа Бога нашого, бо влада Його благословенна з Отцем i Пресвятим Його Духом. Амiнь.

Для Божого милосердя дверi через Твоє, благословенна Богородице, заступництво нехай будуть відчинені, щоб ми, на Бога твердо надiючись і покладаючись, не загинули, а вiд усякого лиха Господньою всемилістю визволилися. Бо у Пресвятій Тройці єси спасiння роду християнського.

Читайте: Потужна Молитва десяти ранкових кроків, яка робить тяжке легким та неможливе можливим

Заступнице християн усердная, молитвенице до Творця надiйная, не вiдкинь молiння грiшникiв, але прийди швидше, як Благая, на помiч нам, що з вiрою через Тебе взиваємо до Господа: поспiши на молитву i скоро прийди на благання, бо Ти перед Господом заступаєшся завжди за тих, що Богові правдиво поклоняються та шанують і ублажають Тебе, Богородице.

Пiд Твою – Небесну милiсть Творця припадаємо, Богородице Дiво. Молитов наших в час журби не вiдкинь, але Божою всемогутністю з бiд визволяй нас, Єдина, Чиста i Благословенна. Пресвятая Богородице, Твоїм заступництвом перед Христом Господом нехай зцілені і спасенні будемо. Всi святi, молiть Бога за нас.

О, Пресвята Владичице Богородице! Ти – вища за всiх ангелiв i архангелiв i за все створiння чеснiша. Ти – всемогутністю і благістю Божою помiчниця покривджених, зневiрених – надiя на Господа, убогих – заступниця перед Божественним Сином Твоїм, засмучених – утiха, зголоднiлих – кормителька, нагих – одiяння, недужих – Господнє зцiлення, грiшних – Христове спасiння, всiх християн – Небесна помiч i захист.

О, всемилостива Владичице, Дiво Богородице, згідно промислу Господнього і милiстю Твоєю спаси й помилуй i ризою Твоєю чесною захисти всiх правдивих християн. I ублагай, пречиста Владичице, Христа Бога нашого, щоб змiцнив Вiн нас силою Своєю з неба на невидимих i видимих ворогiв наших. О, всемилостива Владичице Богородице! Христовою правдою пiднеси нас iз безоднi грiховної i визволи вiд голоду, мору, землетрусу й повенi, вогню й меча, вiд нападу ворожого та мiжусобицi, вiд наглої смерти, вiд повiтря згубного, вiд пошести смертоносної та вiд усякого лиха. Подай, пречиста Владичице, мир i здоров’я рабам Божим і дітям Твоїм (iмена) i всiм правовірним християнам, i просвiти їм на спасiння розум та очi сердечнi, i сподоби нас, грiшних рабiв Божих і дітей Твоїх, Царства Сина Твого, Христа Бога нашого. Бо влада Його благословенна й препрославлена з Безпочатковим Його Отцем i Пресвятим, Благим i Животворчим Його Духом, нинi, i повсякчас, i на вiки вiкiв. Амiнь.

Читайте: Молитва-Благословiння Матері, це оберіг навіть на найбільших відстанях. Не пошкодуйте кілька хвилин для своєї дитини. Мати Божа, оберігай моїх дітей всюди.

Молитва на честь чудотворної iкони «Вишгородська» («Володимирська»): До кого вдамося, Владичице? До кого припадемо у скорботi нашiй, якщо не до Христа Бога через Твоє, Царице Небесна, молитовне заступництво? Хто плач наш i зiтхання прийме, якщо не Ти, Пренепорочна, Надiє християн i Пристановище нам, грiшним? Хто перевершить Тебе у Господній милостi? Вислухай нас, Владичице, Мати Бога нашого, i не вiдкинь тих, що потребують небесної допомоги Твоєї: почуй стогiн наш, пiдкрiпи нас, грiшних, врозуми i навчи, Царице Небесна, i не вiдступи вiд нас, рабiв Божих і дітей Твоїх, Владичице, за нарiкання наше, але будь нам Матiр’ю й Заступницею, i передай нас милостивому покрову Сина Твого. Влаштуй нашу долю, як Господь звелить, i приведи нас, грiшних, до тихого й мирного життя, щоб, оплакуючи грiхи нашi, ми возрадувалися з Тобою завжди, нинi, i повсякчас, i на вiки вiкiв. Амiнь.

Богородице Дiво, радуйся, Благодатна Марiє, Господь з Тобою. Благословенна Ти в жонах i благословен плiд утроби Твоєї, бо Ти породила Спаса душ наших. Це Архангельське привiтання слiд повторювати якнайчастiше. Воно народжує в душi благодатний мир, захищає i нас, i наших ближнiх.