Найсильніші молитви до святих Віри, Надії і Любові та матері їхньої Софії. Все, про що Ви просите може бути вислухане. Мають силу саме 30 вересня. Їх має знати кожна жінка

Молитва до св. мучениці Надії. „Просіть і дасться вам, стукайте, то й отвориться вам”. Ці молитви на перший погляд здаються дуже простими. Лише кілька слів… Та в них ховається повнота нашого життя. Ми найперше просимо про те, що допоможе змінитися нам самим і, відповідно, змінить наше життя.

Свята мyченице Надіє! В десятилітньому віці ти увірувала в учення святої Церкви Господньої і всім своїм дитячим серцем полюбила Господа нашого Ісуса Христа, за що була сплюндрована  ворогами св. Церкви. Ти із радістю і великою мужністю зустріла своє життя у вічносі. Господь Бог за це наділив тебе Царством Своїм Небесним. Моли Бога про спасіння душ наших і Царства Небесного проси для нас.

Молитва до св. великомучениці Любові

Перетерпівши  боління, ти, св. мученице Любове, мужньо і з радістю прийняла “життя вічне” за відкрите сповідування віри в Христа, молись за нас, щоб і ми наслідували твою чисту непохитну віру в Господа нашого Ісуса Христа. Амінь.

Найсильніша молитва до святих мyчениць Віри, Надії і Любові та матері їхньої Софії. Все, про що Ви просите може бути вислухане. Не було такого Прохання, у якому б вони не Допомогла! І не тільки мені, а й тим, кому я радила молитися до неї!!!

О, святі і достохвальні мучениці Віро, Надіє і Любове і мужніх дочок мудра мати Софіє, до вас нині звертаємося зі щирою молитвою; бо хто може заступатися за нас перед Господом, якщо не віра, надія і любов, ці три наріжні чесноти, образ яких ви на собі показали! Вблагайте Господа, щоб Він покрив нас Своєю невимовною благодаттю в скорботах, спас і зберіг як благий і чоловіколюбець.

Його славу, як незаходиме сонце, нині бачачи, допомагайте і нам у наших смиренних молитвах, щоб простив Господь Бог наші гріхи і беззаконня і щоб помилував нас грішних і недостойних заради Його щедрот.

Моліть же за нас, святі мyчениці, Господа нашого Ісуса Христа, Йому ж славу возсилаємо, з безначальним Його Отцем і Пресвятим, і благим, і жuвотворчим Духом нині, і повсякчас, і навіки-віків. Амінь.

Фото – ілюстративне.