Найсильніші молитви покаяння, очищення і прощення найважчих гріхів, які потрібно прочитати кожному саме 24 лютого, в Неділю блудного сина

Молитва – спосіб спілкування з Богом і святими, зміцнення віри і покажчик правильного життєвого шляху. З її допомогою можна очистити душу від негативу і знайти вихід зі складної життєвої ситуації, головне – молитися щиро і від усієї душі. Подолати свої слабкості і отримати прощення за минулі гріхи допоможуть кілька найсильніших молитов.

Молитви Господу Ісусу Христу

Молитви, в яких ви звертаєтеся безпосередньо до Господа, мають особливу силу: щиро просячи пробачити ваші гріхи, можна отримати спокутування. Джерело.

«Господи, Боже мій, Батьку і Покровителю! Молю Тебе, почуй недостойного раба Твого, серце, помисли і душу в руки Твої віддав, слабкого і безпорадного. Не покинь мене, Господи, не дай розтанути в гріху і прірву в пеклі вогненну, не віддай мене дияволові на поталу і не дай пропасти моїй безсмертній душі. Господи, слабкий раб Твій, немічний я і заблукалий, стою посеред гріха і вад, що оточив мене. Простягни руку Твою і допоможи мені впоратися з гіркотою вад моїх, який зв’язав мене. Прости мені гріхи мої минулі і майбутні, утамуй мій біль і вкажи шлях до спасіння. Амінь».

Цю молитву потрібно читати разом з ранковим і вечірнім правилом протягом семи днів: за цей термін слова, наповнені силою і щирим бажанням змінитися, допоможуть вам позбутися від тягаря гріха.

«Батько Наш, небесний Царю і Покровителю! Я кличу до Тебе і молю пробачити рабу Твоєму (ім’я) гріхи нинішні, минулі і майбутні! Господи, прости мене, недостойного раба Твого, покажи мені шлях до порятунку й правдивогосмирення. Амінь».

Цю коротку молитву можна читати в хвилини слабкості і спокуси, відвертаючи від себе гріховні помисли. За допомогою цього молитовного правила можна виправити своє життя і з часом стати зовсім іншою людиною.

Молитви Діві Марії

Богородиця вважається утішницею скорботних і дає надію хрішним. Просячи Діву Марію про допомогу та милосердя, ви можете змінити своє життя в кращий бік і знайти шлях істинної віри.

«О, Богородице, непорочна Діво, порятунок стражденних і надія зневірених! Молю Тебе, вислухай мене, грішного і недостойного раба Божого! Почуй мене і не відверни від мене свій пресвятої образ, не покинь мене на розтерзання бiсам-спокусникам, відверни від мене смеpтні гріхи і допоможи зміцнитися у вірі. Упроси Господа нашого і Сина Твого пробачити мені гріхи мої і позбавити мене від жaху Стpaшного Суду. Амінь».

Читайте також: Молитва про перемогу над спокусами, яку слід прочитати кожному

Цю молитву потрібно читати не менше 9 днів, прокинувшись і перед сном. Її сила велика, і ви зможете отримати прощення, якщо будете молитися від щирого серця.

«Пресвята Діво Маріє, Заступнице! Смиренно благаю Тебе не відвернися від мене, не покинь в гріху і ваді, допоможи очиститися і зміцнитися у вірі, прости мої гріхи і дозволь увійти в Царство Небесне. Умоли Сина Твого і Бога нашого Ісуса Христа відпустити мої гріхи і показати мені шлях в Царство Небесне. Амінь».