fbpx

Найсильніші молитви про успіх у всіх починаннях та у роботі

Іноді тягар проблем, який мимоволі на вас звалився, змушує подумати про те, що удача відвернулася від нас і настала чорна смуга. В першу чергу виникають труднощі з виконанням робочих обов’язків. Звичайно, головний ключ до успіху – це позитивний настрій, але і допомога чудотворної молитви зайвою не буде. У важких ситуаціях не бійтеся звернутися за підтримкою до Вищих сил, і незабаром ви помітите, як ваші справи стрімко підуть в гору. Джерело.

Молитва перед початком роботи
День потрібно починати з гарного настрою, але не менш важливо заручитися підтримкою Вищих сил. Пропонуємо вам ефективну молитву, яку необхідно вимовляти перед початком роботи. З її допомогою ви зможете впоратися з будь-якими труднощами.

Молитву слід вимовляти на початку робочого дня, перед тим, як вийти з дому. Налаштуйтеся на позитивний лад, позбудьтеся від негативних думок і скажіть:

«Ісус Христос, Син Божий, сподіваюся я на допомогу Твою. Захисти мене від зла і невдач, будь мені підтримкою в моменти важкі. Допоможи мені, грішному, роботу мою благополучно виконати. Амінь».

Вимовивши це коротке молитовне звернення, вирушайте на роботу. Вимовляєте молитву щодня, і тоді кожен робочий день буде приносити вам радість і нові досягнення.

Молитва після завершення роботи
Завершивши роботу, обов’язково подякуйте Господу за підтримку. Перш ніж покинути робоче місце, скажіть:

«Ісус Христос, дякую я Тебе за допомогу, що її Ти приносиш протягом дня. Нехай кожен день проходить під заступництвом Твоїм. Амінь».

Перехрестіться тричі і вирушайте додому. Щоб святі завжди надавали вам підтримку, не забувайте після завершення справ дякувати їм за допомогу, і удача завжди буде супроводжувати вас.

Молитва на удачу в справах
Молитовні слова допомагають реалізувати плани і завершити розпочаті справи. Вплив молитви в комплексі з вашими стараннями принесе вам успіх і допоможе досягти неймовірних висот.

Читайте також: Вселенська батьківська поминальна субота 2 березня: що потрібно зробити в цей день і яку молитву прочитати за тих, хто вiдiйшов

«Господь Бог Всесильний, у владі Твоїй все життя моє, і вірю я в Твою допомогу і благословення. Розпалив іскру прояви Вічної, так нехай вона виразиться в мені. Я, раб (а) Божий (а) (ім’я), прошу Царя Небесного до долі моєї доторкнутися і спрямувати сили мої в русло успіху, щоб життя моє знайшло вищий зміст, щоб будь-які справи, розпочаті мною, були завершено успішно, щоб перепон на моєму шляху життєвому не виникало. Хай допоможе мені могутність руки Божої. Амінь».

Не забувайте промовляти молитву щодня. Звернутися до Бога ви можете в будь-який час доби. Якщо в момент молитовного звернення ваші слова були щирими, Небеса обов’язково нададуть вам підтримку. Найголовніше, щоб ви вірили в свій успіх і прагнули до більшого.

You cannot copy content of this page