fbpx

Найсильніші молитви про жіноче щастя і прихильну долю, які має прочитати хочаб раз у житті кожна з нас

Щирі прохання про захист та даруванні щастя обов’язково будуть почуті. Найсильніші молитви допоможуть вам позбавитися від сумнівів і знайти своє щастя.

Як правильно молитися
Молитви не обов’язково вчити. Головне, щоб ваші слова були щирими і йшли від самого серця. Енергетика таких слів має величезну силу, і вони обов’язково будуть почуті. Помолитися можна і вдома, дотримуючись простих правил: Джерело

  • залишіться на самоті і сконцентруйтеся на тому, що хочете розповісти Вищим Силам;
  • ваші прохання повинні бути щирими і не нести користі або злоби;
  • правильні слова знайдуться самі, якщо ви будете думати про те, що вам дійсно потрібно;
  • вірте в те, що вимовляєте, і тоді ваші бажання здійсняться;
  • покривайте себе хресним знаменням перед ликом святих;
  • ніколи не просіть про дарування вам любові з чоловіком, який перебуває у шлюбі або зустрічається з іншою жінкою.

Підносити молитви про жіноче щастя можна не тільки Господу та Богородиці. Жінки можуть попросити допомоги у святої Матрони, Миколи Чудотворця, мyчениці Варвари, Кипріяна і інших святих.

Молитва Богородиці
«Богородице Мати Божа, почуй молитву раби грішної (ім’я). Спаси і збережи, Володарко, від заздрості і злоби, не дай звернути зі шляху істинного та зміцни віру мою. Пошли мені своє благословення, укрий мене від зла людського, ока поганого і нещасть. Амінь».

Молитва про жіноче щастя
«Пресвята Діво Маріє, допоможи знайти щастя справжнє, та даруй мені можливість привести на світ дитя довгоочікуване. Спаси і збережи, Богородице, вaгiтнiсть мою, та не дай наpoдитися дитю хворим і немічним. Допоможи, Матінка, не покинь мене в годину сумнівів і вбережи плiд oна мого від будь-якого зла. Амінь».

Молитва про сімейне щастя
«Господи, молю Тебе про щастя сімейнe і заміжжя щасливе. Даруй мені любов щиру і взаємну, взаєморозуміння з чоловіком (ім’я). Навчи мене, Господи, мудрості і терпіння, щоб сім’я наша процвітала і смутку не знала. Відведи від нас язики гострі та очі погані, щоб ніхто не міг нашкодити щастя нашому. Амінь».

Молитва про кохання
«Милосердний Миколо Чудотворцю! Почуй молитви раби Божої (ім’я), і не лишай слова мої без відповіді. Допоможи знайти мені щастя щире, пошли мені судженого, який любить мене буде щиро та створить зі мною сім’ю щасливу. Молися до Господа нашого всемогутнього, щоб допоміг він возз’єднатися двом серцям люблячим і до Його очима шлюб укласти. Амінь».

Читайте також: Чудотворна молитва до святої Ольги, яку читають саме 24 липня

Молитва про щастя святому Кипріану
«Святий угоднику Божий, Кипріяне! Прийми молитву мою щиру та не залиш її без відповіді. Молю тебе, благослови мене, утоли печалі і скорботи, не дай смутку зломити дух мій. Пошли мені щастя жіноче, любов щиру, захисти від зла будь-кого. Амінь».

Молитва про жіноче щастя Матрони
«Мати Матронушка, захисниця і покровителька наша! Прийми молитву щиру від раби Божої (ім’я). Не покинь мене в печалі, утоли мої скорботи. Подаруй мені любов щиру, визволи від бід і хвороб. Молю тебе, не дай мені чоловіка нещирого, а пошли любов взаємну, що щастя принесе нам обом і розраду. Амінь».

Позначки:
facebook