Найсильніші молитви від проблем і злих людей на роботі і про допомогу в пошуках нової

Навіть дрібні негаразди на роботі можуть неабияк зіпсувати життя, а вже великі труднощі здатні надовго вибити з колії. Але, занурюючись в суєту мирських справ, не потрібно забувати про Господа і святих покровителів.

За багато століть склалася традиція просити про допомогу і благословення, адже будь-яку дію повинна освячувати молитва на успіх у справах. Наскільки сильна буде підтримка святих, залежить від вашої віри, від готовності працювати і жити за заповітами Господа. Джерело

Молитва до святого преподобного Сергія Радонезького

Святий Сергій може випросити у Бога допомоги у робочих справах і вирішенні складних проблем, тому йому часто моляться про роботу:

«Звертаюся до тебе, преподобний Сергію, і прошу тебе про допомогу в складний момент мого життя. Дай мені і настав на шлях істинний. Попроси у Господа представництвом своїм згоду у вірі, розколів винищення, покровительства в благих справах, хвoрим зцілення, нудьгуючим розраду, слабким заступництва, жебраком допомогу. Не покинь раба грішного (ім’я), до тебе з вірою звертається. Амінь».

Молитва святителю Миколаю

Немає більш відомого святого, ніж Микола Чудотворець. Його підтримка кожен раз доводить силу і милість його. Йому моляться про успіх в найрізноманітніших сферах, і він ніколи не відвертається від прохань благаючих.

«Святий Миколаю! Не покинь молитовне прохання моє непочутим. Допоможи мені з справи життя впоратися, захисти від бід і нещасть, дай сил не здатися перед труднощами, які на життєвому шляху виникають. Не покидай мене в скрутну годину. Амінь».

Молитва великомученику Георгію Побідоносцю

Святий Георгій є покровителем військовослужбовців, але на його допомогу можна покластися в будь-яких випадках, коли потрібен захист і небесне заступництво.

«Великомученик Георгій, тобі молюся про допомогу. Передай молитву мою Господу та попроси у нього благословення для мене, підтримки в скрутну годину. Дай сил впоратися зі справами, не зламатися в важкий момент і не заподіяти нікому зла. Амінь».

Молитва преподобного Амвросія Оптинського

Про допомогу в роботі і справах можна помолитися святому старцю Амвросія Оптинського. Молитися до Амвросія варто перед серйозним починанням. Завдяки його підтримці прийде правильна думка.

«Амвросій Преподобний, тобі молюся гаряче і ревно. Не покинь мене в самоті в момент складний. Допоможи впоратися з усім, що на роду написано, захисти від напасті будь-якої, стань опорою в житті праведною і помічником швидким. Амінь».

Читайте також: Молитва великої сили, яку читають перед іконою «Надії Безнадійним» протягом дня

Молитва Богородиці

Універсальна молитва на успіх в роботі адресована до Божої Матері, так як саме вона виступає нашою заступницею і швидкою помічницею у багатьох справах.

«Пресвята Богородиця, слався і благословенна будь на віки віків. Прошу про милості в годину насущну, на допомогу твою уповаю, боюся оступитися в дорозі. Освіти шлях мій божественним світлом, даруй благополуччям, я ж не перестану славити ім’я твоє і Бога нашого. Амінь».