fbpx

Найсильніші особливі молитви до св. Миколая Чудотворця. Допомагають отримати дари небесні, миру, перемоги, позбутися фінансових недостач

Варто відволіктися від повсякденної рутини і виділити хоча б кілька хвилин на день для прочитання цього великого Святого, що заслужив на ласку в Бога, бо хто щиро молиться до святого Миколая, отримує дари небесні,  допомагають позбутися фінансових проблем. Ці молитви мають величезну чудотворну силу і здатні творити справжні дива

Молитва 1

Святителю отче Миколаю, моли Бога за нас!

Великий Угоднику і Святителю Божий Миколаю, Пастирю й Учителю всіх, хто з щирим молінням вдається до Твоєї допомоги. Ти помагав тим, які до Тебе вдавалися, поможи і мені в усіх труднощах і потребах життя мого.

Коли прийде хвиля, де сила моя заслаба, труднощі, що стають на дорозі життя мого, завеликі для мене, Ти, Угоднику Божий, подай мені помічну Твою руку і стань мені на охорону, як ставав завжди тим, що в труднощах і нeбeзпeкаx пам’ятали про Тебе.

Що на благо тих, хто забажав, виконай своєю милістю. Якщо погане хочу, відверни лихо. Нехай всі бажання праведні здійсняться, а життя моє щастям наповниться. Хай буде воля твоя.

Поблагослови мене Святительською Твоєю рукою, настав на стежку добру, запали в мені віру непохитну і моли Христа Бога, спастися душі моєї. Амінь.

Молитва 2

О святителю Христовий Миколаю, Всеблагий отче Миколаю, великий і предивний чудотворче!

Почуй нас, грішних paбiв Божих (імена), що моляться Тобі, і моли за нас, недостойних, Сотворителя нашого і Владику.

Захисти мене тоді щитом твоєї молитви перед справедливим гнівом Христа Бога і допоможи мені, щоб я сподобився (сподобилася) навіки в небі, разом з тобою, прославляти й величати <оже милосердя.

Виблагай Бога нашого бути милостивим до нас у нинішньому житті і в майбутньому віці, нехай не за ділами нашими, а за Своєю милістю відплатить нам. Визволи нас, угоднику Христовий, від зла, що находить на нас, і вгамуй хвилі приcтpaстeй і непріємності, що повстають проти нас.

Моли, святителю Миколаю, Христа Бога нашого, щоб подав нам мирне життя й спасіння і велику милість, нині, і відпущення гріхів, а душам нашим — повсякчас, і на віки віків. Амінь.

You cannot copy content of this page