Найвірніші чоловіки по знаку Зодіаку

6 місце – чоловік-Козеріг. Поки Козеріг знаходиться у вільному плаванні, поняття «вірність» не має для нього особливого сенсу. Він може щотижня міняти партнерок і навіть не пам’ятати імена колишніх подружок. Але якщо він дійсно полюбить жінку і зробить їй пропозицію, то інтерес до інших дам зійде нанівець.

Сімейне життя здатне змінити чоловіків-Козерогів до невпізнання. Вони починають багато працювати і частіше проводити час вдома з коханою дружиною, тому свобода і колишні захоплення плавно відходять на другий план. Можливо, Козероги будуть задивлятися на інших жінок, але навряд чи зважаться на щось більше. Джерело.

5 місце – чоловік-Стрілець. Представники цього сузір’я – вірні і люблячі чоловіки. Зазвичай вони пізно створюють сім’ю і до цього моменту встигають нагулятися і насолодитися жіночим товариством, тому після весілля всі швидкоплинні романи й інші дівчата залишаються в їх бурхливому минулому. Насправді у чоловіків-Стрільців незвичайне ставлення до прекрасної статі.

Якщо жінка не є його дружиною, але сам він вже перебуває у шлюбі, то Стрілець не бачить нічого поганого в тому, щоб помилуватися красою інших жінок як твором мистецтва. Ймовірно, дружина засмутиться, дізнавшись про дивне захоплення свого чоловіка, але чоловіки-Стрільці впевнені, що захоплюватися красою інших дам – це не зрада.

4 місце – чоловік-Лев. На перший погляд темпераментні Леви здаються полігамними, для яких зрада – це нормальне явище. Але насправді з них виходять хороші і віддані чоловіки. Представники цього сузір’я поважають свою дружину не менше, аніж самих себе.

Тому, якщо вони опиняться в ліжку з іншою жінкою, вони не тільки зрадять кохану, але втратять свою гідність. А для чоловіків-Левів це неприйнятно. Але головна причина вірності – це безмірна любов до дружини. Якщо Лев присягається, що завжди буде вірний коханій, то він обов’язково дотримається свого слова.

3 місце – чоловік-Діва. Одружені Діви ніколи не дозволять собі блuзькicть з іншою жінкою. Представники цього сузір’я дуже охайні, і навіть думка про випадкову блuзькicть викликає у них огuду. Крім того, вони сприймають зраду як низький, непростимий вчинок, тому не підуть всупереч своїм принципам.

Проте доглянуті і привабливі чоловіки-Діви користуються популярністю у протилежної статі і часто стають об’єктом уваги так званих хижачок. Але навіть найчарівніша жінка не здатна закрутити голову одруженого чоловіка-Діви він не побоїться відмовити їй в різкій формі.

2 місце – чоловік-Рак. Найбільш люблячим і турботливим чоловіком по праву можна вважати чоловіка-Рака. Представники цього сузір’я з обережністю вибирають обраницю. Перш ніж зробити пропозицію, вони ретельно вивчають характер, спосіб життя і поведінку майбутньої дружини. Вони не здатні зрадити коханій і самі до жaxу бояться зради.

Сімейні чоловіки-Раки рідко продовжують спілкуватися зі своїми подругами і тим більше не знайомляться з іншими жінками. Вони намагаються зробити все, щоб у коханої не було приводів для ревнощів і занепокоєння, і з цим завданням вони справляються цілком добре.

Читайте також: Астрологи назвали найвірніших дружин за знаком Зодіаку

1 місце – чоловік-Телець. Тельці – зразкові сім’янини. Для них зради – це безглуздий вчинок, властивий тільки велелюбним і романтичним юнакам, але ніяк не сімейним чоловікам. Тому представники цього сузір’я навіть не дивляться в бік інших жінок. Одружені Тельці спілкуються з прекрасною статтю рівно так само, як і з чоловіками.

Вони насилу відрізняють флірт від звичайної розмови і навряд чи запідозрять симпатію інший особи. Крім того, чоловіки-Тельці віддають перевагу спокійному домашньому проведенню часу. У стінах рідного дому вони відчувають себе набагато щасливішими, ніж в галасливій компанії в оточенні жінок.