Напередодні свого чергового відрядження я придбав собі нову тойоту, але навіть не встиг вдосталь покататися. Я за поріг, а дружина до сусіда. Тут і почалося найцікавіше

Моя дружина була рада покупці, так як розраховувала, що вона теж буде кататися на цьому автомобілі, але не тут то було. Вона на велосипеді їздити не вміє, що говорити про машину, тому я суворо їй заборонив навіть заводити автомобіль.

Але після мого від’їзду дружина не стала мене слухати, а послухала сусіда. І тут починається найцікавіше.

З моїм сусідом у мене неоднозначні відносини, він весь час заздрив мені, що у мене гарна дружина, дві машини, добре обставлена ​​квартира, чого у нього звичайно ж не було.

Він був безробітним, сидів на шиї у матері, але при цьому щодня ходив в качалку і був здоровим і атлетичним, чим приваблював дівчат і постійно цим хвалився.

Так поки я був у відрядженні, моя дружина вирішила покататися з подружками на моїй тойоті. Але вона прекрасно знала, що перед тим, як я повинен був приїхати з відрядження, потрібно було долити мастила в двигун.

Дружина збагнула і вирішила звернутися до сусіда, щоб запитати що потрібно заливати в двигун. І заходить вона до нього в гості, щоб порадитися.

Після того, що вона накоїла, вона дуже довго вибачалася і казала: «Я готова на все! Тільки пробач мене!». А в цей час, я був у відрядженні в іншій країні і нічого не міг вдіяти.

Ця жінка зайшла до сусіда і питає:

– Яке мастило в автомобіль потрібно заливати?

А цей геній відповідає їй:

– Соняшникову олію береш і заливаєш. Тут все просто.

Ця наївна взяла і повірила йому, пішла і залила літр соняшникової олії в двигун і завела автомобіль, після чого він природно заглох, подумки попрощавшись зі мною, перед тим як відкинути копита.

І весь місяць мого перебування у відрядженні я думав про цей випадок і прийшов до такого висновку, що сусід повний бовдур зі своєю дотепністю, і моя дружина ще та штучка, і ймовірно у неї відсутній мозок геть.

Потрібно було забрати ключі з собою, а так влетів на дуже хороші бабки, не встигнувши порадіти покупці.