Наполеглива праця чи неймовірне везіння: як вам можна розбагатіти згідно знаку Зодіаку

Можливо, з допомогою зірок вам вдасться знайти стабільність і змінити своє життя на краще.

Овен

Енергійні представники цього вогняного знаку Зодіаку мають дуже непогані шанси відшукати свою золоту жилу і вирватися з убогості. Але лише в тому випадку, якщо не будуть занадто пручатися і дозволять собі іноді прислухатися до чужих порад. Джерело

Якщо ви досі не налагодили своє матеріальне становище, то спробуйте знайти правильне застосування своїй енергії і талантам (можливо вам слід подумати про те, щоб змінити місце роботи або навіть професійну діяльність), навчитеся дипломатичності, відмовтеся від необдуманих витрат і придбайте грошовий талісман, який приверне до вас багатство (це може бути прикраса з діамантом, наприклад).

Телець

Консервативні представники цього знака Зодіаку зазвичай міцною рукою ведуть господарство, з-за чого дуже рідко відчувають нестачу в грошах. Наполегливість, терпіння і вміння примножити капітал допомагають їм здобути фінансову стабільність та успіх.

Якщо ж ви все ще десь на шляху до багатства, то спробуйте прислухатися до своїх відчуттів (інтуїція приведе вас туди, куди потрібно), втілити у життя чиюсь прибуткову ідею і запасіться терпінням, адже успіх приходить до тих, хто вміє чекати. А щоб прискорити процес, можете придбати прикраси з бірюзою, сапфіром або смарагдом — вони стануть вашими особистими талісманами.

Близнюки

Товариські і веселі представники цього знака Зодіаку вміють робити гроші практично з нічого. Серйозно! Навіть якщо вам здається, що Близнюки нічим не зайняті, напевно вони обмірковують таку стратегію, яка допоможе їм розбагатіти, не докладаючи до цього особливих зусиль.

Якщо удача поки ще не йде до вас у руки, то покличте на допомогу свій блискучий інтелект, вміння генерувати прибуткові ідеї, дар переконання і тягу до всього незвіданого. ці якості і необхідність зосередитися на чомусь конкретному, приведе вас до бажаної мети. Щоб знайти фінансовий добробут як можна швидше, придбайте собі браслет з агата і носіть його на лівій руці.

Рак

Чуттєві представники даного знаку Зодіаку не такі прості, як здаються на перший погляд. І навіть якщо вони, дивлячись вам в очі, намагаються запевнити, що за душею в них ні гроша — не вірте. Напевно у них приховано в будинку цілий стан, яким, природно, вони не планують ні з ким ділитися. У Раків загострене почуття енергії грошей, вони точно знають, що потрібно зробити, щоб здобути достаток.

Якщо ж вам з якихось причин ці знання поки не відкрилися, то прислухайтеся до своєї інтуїції, уявіть, що ви вже розбагатіли (куди ви витратите ці гроші?), прорахуйте всілякі варіанти і дійте поступово. А заодно створіть вдома сприятливу атмосферу і придбайте собі прикрасу з місячного каменя або перлів.

Лев

Царствені представники цього знака Зодіаку зазвичай бувають дуже щедрі, тому часто навіть не можуть згадати на що вони витратили непристойну суму грошей. Леви вміють пустити пил в очі і навіть якщо після чергового марнотратства їм доведеться якийсь час сидіти на гречці і воді, вони ніколи не дадуть засумніватися оточуючим у своєму добробуті.

Однак якщо представники цього знаку зберуть всю волю в кулак і по-справжньому захочуть розбагатіти, у них це вийде без особливої праці. Їм треба лише розумно витрачати свою енергію, згадати про таланти і вміння блискуче керувати іншими. А прикраси з рубіном, бурштином, діамантом або хризолітом збільшать їх шанси на успіх.

Діва

Практичні і педантичні представники цього знака Зодіаку не можуть спокійно всидіти на місці — їм обов’язково потрібно знайти застосування своїм талантам і реалізувати свій потенціал. А такі риси характеру, як спостережливість, увага до дрібниць, любов до чистоти і порядку, практичність і дипломатичність допоможуть їм залучити достаток у свій будинок.

Щоб збільшити свої шанси на успіх, не дозволяйте собі лінуватися, сконцентруйтеся на якомусь одному проекті і придбайте прикрасу з нефритом (обов’язково в золотій або платиновій оправі).

Терези

Аристократичні представники цього знака Зодіаку точно знають, що їх фінансовий успіх безпосередньо залежить від того, наскільки добре вони вміють ладнати з людьми і відстоювати свої позиції. Доля дуже прихильна до Терезів, ось тільки вони забувають про це і продовжують скаржитися на несправедливість навколишнього світу.

Щоб розбагатіти, їм потрібно вчасно застосовувати свої дипломатичні здібності, вміти швидко пристосовуватися до нових обставин і частіше прислухатися до своєї інтуїції. А прикраси з опалом або лазуритом допоможуть їм у досягненні поставлених цілей.

Скорпіон

Владні представники цього знака Зодіаку прагнуть якомога раніше отримати могутність і фінансову незалежність. Гроші стікаються до них рікою, ось тільки в тому випадку, якщо вони спрямують свою енергію в потрібне русло, а не будуть марнувати себе по дурницях.

Здатність тонко відчувати людей, вміння маніпулювати, володіння емоціями і витривалість допоможуть їм досягти тих висот, про які вони мріють. А прикраси-талісмани з аквамарином, коралом або малахітом допоможуть їм не збитися з наміченого шляху.

Стрілець

Безжурні представники даного знаку Зодіаку можуть навіть не обтяжувати себе працями, якщо вирішать поправити своє матеріальне становище. Річ у тому, що їх чарівність і вміння вмовити будь-якого діють безвідмовно, і от вже люди самі приносять їм гроші по суті лише за те, що вони є.

Крім того, Стрільці настільки сильно вірять в успіх, що їх складно переконати у зворотному і збити з наміченого шляху. А якщо вони навчаться грамотно використовувати свої здібності і таланти, а заодно придбають собі прикрасу-талісман з аметистом або хризолітом, то фінансовий добробут настане набагато швидше.

Козеріг

Працелюбні представники цього знака Зодіаку точно знають, що просто так в цьому житті нічого не дається і всі обов’язково отримують по заслугах. Вони впевнені, що якщо хочуть розбагатіти і вийти на новий рівень, то їм доведеться засукати рукави і зосередитися на роботі. У цьому випадку успіх не змусить себе чекати.

А неймовірна завзятість, бажання довести розпочате до кінця і вміння збирати кошти (а не тринькати їх направо і наліво), разом з металевими прикрасами-талісманами, допоможуть їм направити грошову енергію в потрібне русло і примножити свій капітал.

Водолій

Невтомні дослідники і фантазери Водолії дуже рідко бувають по-справжньому багаті. Але лише тому, що всі вільні кошти воліють витрачати на отримання нових знань або емоцій. Їм не подобається просто збирати гроші, але якщо вони поставлять перед собою якусь благородну мету, то справа піде набагато швидше.

Щоб поправити своє матеріальне становище, спробуйте себе в якій-небудь творчій професії, в іншому випадку вам буде нудно займатися рутинною роботою і дуже швидко ви перегорите. Щоб утримати гроші у будинку, спробуйте ставитися до них менш зневажливо, а заодно придбайте яскраво-червоний гаманець, який стане немов магнітом притягувати до вас успіх і достаток.

Читайте також: Сьогодні особливий Молодий Місяць: ось що потрібно зробити в цей час, а чого не варто

Риби

Мрійливі представники цього знака Зодіаку дуже часто витають у хмарах і витрачають свою енергію на боротьбу за справедливість, а не на заробляння грошей. Однак якщо вони виринуть зі свого світу, розвинуть ділову хватку і дійсно задумають сколотити стан, то у них це обов’язково вийде.

У Риб дуже сильно розвинена інтуїція і відчуття прекрасного, тому вони швидко знайдуть спосіб поправити своє матеріальне становище. Крім того, їм слід носити на зап’ясті спеціальну червону нитку, а в кишені — монетку-амулет, яка допоможе здійснити задумане і розбагатіти.