fbpx
Гороскоп

Напружений день з ризиком виникнення сварок та конфліктів: гороскоп на 17 листопада

Овен

Овнам сьогодні нeбeзпечно втрачати витримку в спілкуванні, послаблювати контроль за будинком, побутом і територією. До останньої хвилини можливі неприємності, наприклад, господарське ускладнення або вторгнення у ваші володіння. Після довірчої бесіди і розстановки всіх акцентів, не виключений запізнілий конфлікт у відносинах з другою половинкою або батьками. Рекомендується відкласти будь-які спільні починання з нуля. Джерело

Телець

Сьогодні Тельці можуть розраховувати на емоційну гармонію у взаєминах з іншими людьми, але все ж не варто поспішати з остаточними висновками щодо того чи іншого союзу. Справжня практична вигода від досягнутих домовленостей, на яку ви розраховуєте, з’явиться трохи пізніше. А зараз вам не варто приймати на віру чужі клятвені обіцянки, поки вони не підкріплені вчинками.

Близнюки

Близнюкам варто враховувати ризик непередбачених витрат, любовних поразок, інших непорозумінь. Навіть незначні дрібниці, які дратують можуть позначитися на гаманці, додати клопоту на найближче майбутнє або підточити здоров’я. Сьогодні не рекомендується робити покупки, вибирати екстремальне хобі або активний вид відпочинку, нагнітати домашні сварки. Бажано поберегти від дрібних нeбeзпек і тpaвм дітей.

Рак

Сьогодні Раки зіткнуться з дратівною їх стороною уїк-енду або неприємним присмаком якоїсь історії: сімейної або шлюбної сварки, переділу території. Ризик негативних залишкових явищ збережеться до ночі. Можлива схильність сприймати, що відбувається близько до серця. Причиною нервозності, зриву, тpaвми може стати втома. Варто виключити ініціативи і навантаження, відкласти новий етап змін в будинку.

Лев

Сьогодні Левам показано усамітнення, але справжню користь воно обіцяє лише за умови внутрішньої душевної гармонії. Вона ж, у свою чергу, вимагає відсутності зовнішніх дратівливих чинників. Зірки радять вам відкласти поїздки, починання, важливі зустрічі, «виходи в світ». Не варто піддавати ризику мир в будинку або власне здоров’я: зараз легко зачепити проблемну точку і загострити хронічні проблеми.

Діва

Сьогодні зірки радять стати обачнішими Дівам, які не зацікавлені у сварці з друзями і близькими. Якщо ви боїтеся зіпсувати з кимось стосунки, краще уникати тісного контакту. Не кращий день для активної участі в колективному проекті, особливо, у формі фінансових внесків або вирішення суперечок. Бажано відмовитися і від починань з нуля: формування команди, вступу в нову групу.

Терези

Сьогодні зірки закликають Терезів до підвищеної обережності, так як підсумки будь-якої справи легко зіпсувати в останній момент. Вам варто аж до ночі контролювати власні імпульси і уникати «викликати вогонь на себе», особливо, якщо дата вашого народження припадає на середину жовтня. Не завадять заходи проти тpaвм, конфліктів, осічок в бізнесі і в домашніх справах. Нeбeзпечні будь-які ініціативи.

Скорпіон

Скорпіонам зірки рекомендують відкласти усі свої пориви і ініціативи. Якими б ефектними вони вам не здавалися, все зіпсує невдалий вибір моменту або ваша недостатня готовність до задуманого. Ви ризикуєте зайти в глухий кут, мимоволі порушити закони, створити собі та іншим неприємності, а також зіткнутися з негативною поведінкою інших людей: двоїстістю, боягузтвом, зрадою.

Стрілець

На цю добу Стрільцям не варто планувати підвищену активність, ризиковані кроки. Відсутність технічних захистів або моральної підтримки сьогодні не є єдиною перешкодою до виконання ваших бажань. Злий рок діє більш витончено і може створити перешкоди у вигляді нерівного настрою, загострення стpaхів, сплеску несвідомих деструктивних імпульсів, ускладнень в інтuмні моменти.

Козоріг

Сьогодні успіхам Козорогів заважає цілий комплекс фатальних факторів, особливо, в сфері партнерства. Критичну роль зіграє сам момент: дії в старому стилі є провальними, а в новому передчасні. У спілкуванні важливо уникати гострих кутів. Нове співробітництво стартує з розбіжностей, у давньому союзі легко втратити контроль і «грюкнути дверима». Краще не реагувати на чужий гнiв, образу, провокацію, суєту.

Читайте також: Гороскоп з 18 по 24 листопада: тиждень буде насиченим і зажадає швидких рішень, але й подарує приємні несподіванки

Водолій

Водоліям сьогодні не завадить підвищити загальну акуратність, в тому числі, в рутинних справах. Корисно пригадати ази безпеки при лікyванні хвopоб, контакту з тваринами, при виконанні повсякденних господарських процедур. Не найкращим виявиться процес взаємодії з родичами і домочадцями. Не рекомендується поспішати з замовленням послуг додому і зверненням за не терміновою допомогою, особливо, делікатною.

Риби

Для Риб день в цілому непоганий, але варто приготуватися до осічок, спалахів негативних емоцій і моментів ризику. Небажано приступати до нового етапу будь-якої справи, вибирати нeбeзпечні види відпочинку, напружений режим творчості, ризикований формат відносин. Краще відкласти важливі заходи, які вам хочеться провести «без сучка, без задирочки». Батькам варто посилити контроль за іграми маленьких дітей.

You cannot copy content of this page