Нас в компанії п’ятеро, товаришуємо ще з університету, і от четверо заміжні і тільки Катя ніяк не знайде своє кохання. Ми їй вирішили допомогти і добряче постаралися з сюрпризом

У моєї подруги Каті нещодавно був день народження. Катюха – красуня, розумниця, але самотня. Напевно, так часто буває, що розумні, красиві і самодостатні дівчата залишаються без пари.

Ми з дівчатами вирішили здивувати її, щоб підняти їй настрій і змусити відчути себе принцесою. А для цього потрібно багато-багато уваги і привітань. Враховуючи, що її день народження був в середу, а ми збиралися святкувати його з Катею в п’ятницю. Ми влаштували справжній сюрприз.

Нічого не підозрюючи Катя прийшла на роботу в середу. І ми почали діяти.

Для початку ми замовили привітання на радіо, щоб і текст був доречним, і пісня її улюблена була. Таня працює разом з нею, і вона прослідкувала, щоб радіо в потрібний момент було ввімкнене, а Катя в офісі сиділа.

І тепер на улюбленій радіохвилі говорять багато красивих і теплих слів, звучить її улюблена пісня, і Катя починає посміхатися та підспівувати. І в цей момент приходить кур’єр з величезним букетом квітів і листівкою, в якій говориться, що сьогодні ввечері о 19.00 на честь Каті буде влаштована вечеря в ресторані. Про кур’єра подбала Світлана, яка прийшла до дівчат на роботу, сиділа в залі очікування і слухала радіо, щоб відправити хлопчину з букетом в потрібний час.

На цьому сюрпризи не закінчилися. Начальник відпустив Катю раніше з роботи, вигадавши для цього якусь свою причину. Коли вона прийшла додому і підійшла до дверей своєї квартири, то побачила на килимку подарунковий пакет, з написом “відкрий мене”. Пакет залишила Олена, вона сиділа на сходах поверхом вище і спостерігала за Катею через перила. В пакеті була неймовірної краси сукня, це і був наш найважливіший подарунок, адже будь-якій принцесі потрібне вбрання, щоб з’явитися перед очима чарівного принца.

О вісімнадцятій годині Катин телефон завібрував, це був таксист який чекав її внизу, щоб відвезти до ресторану. Катя ледве встигла переступити поріг, як ми всі вистрибнули, з квітами, повітряними кульками, з палаючими вогниками і з піснею «Пусть бегут неуклюжи пешеходы по лужам»!

Вечір видався чудовим, було дуже весело і гучно. Ну а щоб Катюха не відчувала себе обділеною чоловічою увагою, ми запросили професійного танцюриста, і весь вечір він танцював тільки з нею. Вальс, запальне танго, фокстрот. Потрібно відмітити, що Катя любить танцювати, і цей молодий чоловік став для неї найнесподіванішим і приємним сюрпризом.

А якою несподіванкою було для нас дізнатися, що тепер вона ходить на заняття до танцювальної студії, де викладач чоловік з дня народження. Тричі на тиждень вона танцює з ним запальні танці, а потім вони разом проводять вечори. Хто знає, можливо, ця історія закінчиться великим коханням!