Наталія Олександрівна сама родом з села, але дико соромиться свого походження і усіляко намагається вдавати з себе міську, а ще синок у 35 років має питати у не дозволу навіть щоб з дому вийти

У будинку живуть чоловік, дружина і свекруха. Дружина, яку звуть Ганна викладає в школі відразу 7 предметів, що досить-таки складно. Адже все потрібно встигнути перевірити, все заздалегідь запланувати і так далі. У чоловіка і свекрухи свої справи і важкий характер, до якого Ганна вже звикла.

Одного ранку Ганні подзвонила подруга, попередила, що заїде в гості. Чоловік і свекруха, звичайно, були не в захваті від цієї новини. Не те, щоб вони мали щось проти її подруги, вони взагалі проти її гостей. Чоловік сказав, щоб вона поговорила з цього приводу з мамою, їй вирішувати, адже будинок її. Джерело

Ганні довелося це зробити, оскільки вона вже не перший рік в цьому будинку, жінка знала, як знайти підхід до свекрухи. Наталія Олександрівна намагалася знайти причини відмовити, але перед улюбленими солодощами встояти не могла і кінець кінцем погодилася прийняти гостя.

Наталія Олександрівна сама родом з села, але дико соромиться свого походження і усіляко намагається вдавати з себе міську, одягається по моді, і все у неї повинно бути ідеально і правильно. Гості повинні приїжджати тільки по дзвінку і, бажано, попереджати за тиждень.

Одного разу батьки Анни приїхали без попередження. Свекруха, звичайно, нормально зустріла гостей, але після їх від’їзду влаштувала невісткi «темну», мовляв, що за сільські замашки. Анна так звикла до характеру свекрухи, що це її навіть тішило. Вона думала, що б такого зробити, щоб роздратувати свекруху, смажену картоплю поставити на стіл прямо в сковороді? Думала, але, все ж не робила.

Повернемося до гостей. Факт того, що звичний спокій на деякий час буде порушений засмутив свекруху, що, в свою чергу, дуже засмутило чоловіка. Він повернувся після роботи і став коситься на Ганну, спочатку мовчав, шукав свідоцтво про шлюб, ще хотів висказати пару лайок на адресу дружини, але стримався.

На питання Ганни, в чому справа, той відповів, що вона засмутила маму, бачте, сказала щось, що не можна. Як це хтось образив його улюблену жінку? Ні, не дружину, як ви могли б подумати, а матip.

Ганна дивувалася, але через умову, що чоловік подасть на розлучення, якщо вона не попросить вибачення — та пішла і вибачилася, хоч і не розуміла за що. Наталія Олександрівна відчувала себе переможицею, чоловік теж.

Але Ганні було все одно. Вона не перший рік заміжня і прекрасно знає, що до чого. Вона знала, як красиво маніпулювати. Ну хотіли, щоб вибачилася, взагалі без проблем. Головне, щоб все вирішилося так, як вона хоче. Але так відбувалося не завжди. Найчастіше її осуджували (на порожньому місці, звичайно). Але вона і до цього вже звикла.

Частину робіт, що залишилася на перевірку до школи, Анна взяла додому, щоб встигнути до візиту Христини. Однак, ввечері подруга подзвонила і сказала, що не встигає заїхати і запрошує Анну до себе, можна з чоловіком. Але чоловік, як ідеальний син, знову сказав, щоб та запитала у мами.

Читайте також: “Тьоть Ріт, дайте хлібчика шматок, їсти хочеться, а вдома нічого немає” – погляд сусідньої дівчинки пробирав до мурах. Насипала дитині їжі, а сама забігла до сусідки – мої побоювання підтвердилися

Треба ж в 35 років питати дозволу, щоб вийти з дому?!

Зараз і підлітки-то не запитують перед тим, як щось зробити, а тут вганяють в рамки дорослу людину. Анна вже розлютилася, зібралася і поїхала до подруги, не питаючи нікого. Вони добре провели час, а коли Анна повернулася додому, її прийняли холодно. В її ж домі з нею не розмовляли. Вночі, коли Анна сиділа на кухні з котом і з сумом пила чай, заїдаючи смуток печивом, мовчки увійшла свекруха, пафосно вимкнула світло і пішла.

Як же сумно бути вічним гостем в своєму будинку…