fbpx
Життя

Навчався мій хлопчик добре, але от в особистому житті, як виявилося, накоїв справ. У 16 років приніс додому “у подолі”

Мені вже 40 років. Я живу в селі, за 50 км від райцентру. Колись у мене була повна сім’я, але кілька років тому я овдoвіла. Синові, Дімі, тоді було всього десять років. Довелося мені ростити його абсолютно одній. Я зробила все, щоб моя дитина виріс добрим і порядним і ось до чого це призвело.

Після дев’ятого класу Діма вступив до будівельного технікуму в райцентрі. Жив він тепер там, додому приїздив тільки у вихідні, і то не в кожні. Навчався мій хлопчик добре, але от в особистому житті, як виявилося, накоїв справ. Джерело

Після закінчення другого курсу син, як зазвичай, повинен був приїхати додому в село на канікули, але щось затримувався. Приїхав Діма раптово, через два тижні після закінчення навчання і не один. Коли я відкрила двері синові раннім літнім ранком, то подумала, що ще не прокинулася і мені ввижається. В руках у Діми був конверт з новонародженою дитиною.

– Знайомся, мама, це Вікторія!

– В сенсі? Чия це дитина, синку?

– Моя, пробач, мамо, я не міг залишити її в пoлoгoвому будинку.

Мені здавалося, що це сон, і я до сих пір сплю. Я закрила очі, кілька разів струснула головою і, про всяк випадок, ущипнула сама себе. Розплющивши очі, я побачила все те ж саме: син ніжно тримав в руках доньку і цілував в крихітний носик.

– Дiм, а може ти мені розкажеш, що трапилося і звідки у тебе ця дівчинка?

– Розповім, звичайно.

Син почав свою розповідь. Відразу після вступу до технікуму, він познайомився з Арiной. Вона вчилася в іншій групі і сподобалася Дімі. Аріна відразу здалася синові якоюсь особливою, у неї не було модних нарядів і яскравого макіяжу, як у інших дівчат. Незабаром Діма дізнався, що ця дівчина з дитячого будинку. Через деякий час вони почали зустрічатися. А потім син поїхав на літні канікули.

Коли у вересні Діма повернувся, то дізнався, що його дівчина мало не нaклaла на себе руки, вона злякалася, що він її кинув. І ось тут, на доказ справжнього кохання, у Діми і Аріни почалися справжні, дорослі стосунки, які незабаром обернулися вaгiтнiстю.

Діма боявся зізнатися мені, що збирається одружитися. Вони з Арiной вирішили дочекатися вісімнадцятиріччя обох, щоб одружитися. Дитина ж мала наpoдитися на початку червня, саме перед канікулами. Але сталося непередбачене: Аріни Герасимчук під час пoлoгів … Виявляється, що у неї був вада сеpця та наpoроджувати їй було протипоказано.

Читайте також: Мені – простий дівчині з Богом забутого села, в чужому місті не вистачало грошей навіть на їжу, довелося піти на крайнощі. Подруги з інституту сказали куди стати, щоб заробити на швидку руку. Пстояла я хвилин 20, пригальмувала тачка

Дімі довелося зробити неможливе, щоб забрати доньку. Він в прямому сенсі ночував під вікнами пoлoгoвого будинку і домігся того, щоб маля не відправили до будинку маляти, а віддали йому. Завідувачка зглянулася над нещасним хлопцем і допомогла оформити дитину на нього.

Дізнавшись про цю сумну історію, мені нічого не залишалося, як прийняти внучку. Діма перевівся на заочне, і почав працювати у себе в селі на фермі. Доньку він дуже любить і піклується про неї. Мені здається, він бачить в ній риси коханої дівчини. Ось такий порядний виріс у мене син.

You cannot copy content of this page