fbpx

Молитви на успіх бажано знати кожному: до Ангела-Хоронителя, Серафима Саровського

Ще з давніх-давен повелося людям, які вірять у Бога, перед початком будь-якої справи хреститися і молитися про успіхи в ньому.

Навіщо потрібно молитися на успіх в справах?

Здавалося б: роби свою справу добре і ніякі молитви не потрібні. Ах, якби все було так просто. В реальності все набагато складніше і часто для вдалого завершення справи не вистачає лише трохи везіння. В такому випадку  і приходять на допомогу молитви на успіх у справах. Сказані від чистого серця без жодного злого наміру молитви на успіх сприяють успішному завершенню будь-яких починань і розвитку своїх професійних навичок. При цьому абсолютно неважливо де ви будете читати ці молитви: в стінах храму або будинку, в хвилини відпочинку або за роботою. Головне – це щирість сказаного і віра в Божественну силу.

Кому ми молимося на удачу і успіх?

За всю історію було створено безліч найрізноманітніших молитов, деякі з яких відомі кожному віруючому, наприклад, «Отче наш» і «Богородице Діво, радуйся», інші ж – лише дуже обмеженому колу. Молитви на успіх якраз з другої групи, хоча знати їх бажано кожному, до того ж і молитов таких небагато: до Ангела-Хоронителя, Серафима Саровського, Василя Великого та Сергія Радонезького.

Молитва Ангелу-Хранителю

Ангел Божий, хранителю мій святий, даний мені з небес від Господа Бога на збереження, старанно молю тебе: ти мене нині просвіти, і від всякого зла збережи, до доброї справи настав і на путь спасіння направ. Амінь.

Фото спеціально для Osoblyva.com

You cannot copy content of this page