fbpx
Стосунки

Не віддавайся чоловіку, доки не прочитаєш ці 5 порад

У коханні дуже заважає страх. Через ці страхи ми постійно намагаємося подобатися і робимо для цього все, іноді навіть відмовляємося від себе. Але це все дурниці, і якщо від них не вилікуватися, то можна назавжди залишитися без кохання.

Ось 5 порад, які кожна жінка повинна отримати, перш ніж віддати своє серце чоловікові.

Не погоджуйтеся на те, що для вас є низьким

Не дозволяйте людині опускати планку, яку ви в собі поставили. Потім ви її не піднімите скільки б не старалися. Не дозволяйте нікому піднімати на себе руку, не дозволяйте ображати рідних вам людей і не дозволяйте ображати себе, не погоджуйтеся на те, що для вас є низьким.

Не погоджуйтеся на повний контроль

Не віддавайтеся цілком людині. Коли він вирішить піти, ви залишитеся ні з чим. А що стосується повного контролю, то це вже посягання на приватне, те, що належить тільки і тільки вам. Якщо чоловік контролює кожен ваш крок, кожне відправлене смс, кожен вхідний/вихідний дзвінок, то це вже ознака того, що вас намагаються укласти в клітку. Це неповага. Нехтування.

Не відкривайте серце, поки не переконаєтеся, що це взаємно

У стосунках завжди повинна бути взаємність, інакше всі ваші старання приречені. Якщо ви не впевнені, що ваші почуття взаємні, якщо не впевнені, що ваші плани на майбутнє схожі, то не відчиняйте серце цілком. Нехай залишиться те, що буде відомо тільки вам.

Читайте також: “Вагiтнiсть підтвердилася. Кидай нарешті свій мішок з грішми. Мені погано без тебе! Цілую”

Перестаньте поспішати

Поспішати знайти кохання, вийти заміж, народити дітей. Через таку моторність люди застряють в порожніх стосунках і живуть життям, від якої хочеться втекти.

Не думайте, що більше не полюбите

З важких стосунків потрібно виходити. Ніколи не думайте, що любите останній раз. Не думайте, що без нього ви все втратите. Будьте досить сильними, щоб піти, і нехай він знає, що ви на це здатні.

You cannot copy content of this page