Неймовірної сили молитви, які потрібно прочитати кожному з нас раз в рік – саме в День народження

День народження – найважливіший момент у житті кожного. Саме в цей час людина знаходить життя, яка дарована батьками і Богом. З давніх-давен віруючі християни моляться в день народження . Для цього читається особливий молитовний текст. Він допомагає здійснити бажання, зміцнити здоров’я, залучити удачу і щастя. Джерело.

Ранкова молитва в день народження В першу чергу прийнято щиро подякувати Всевишньому за все і попросити прихильності на наступний рік.

Молитву бажано вимовити вранці. Це не відніме у вас багато часу.

«О, Господь, Владика Небес! Лише Ти надаєш кожному з нас сил і терпіння рухатися на шляху праведному день з дня. Я вдячний Тобі за все, що створив Ти в житті моєї, що привніс в неї, за підтримку Твою і благословення. Ти дозволяєш мені проживати життя щасливу в радості і благодаті. Молю, подаруй мені Своє благословення, супроводжуй мене на кожному кроці життя моєї. Дозволь мені насолоджуватися кожним днем, жити в достатку, радості і щастя. Покажи мені на шлях істинний, що не дозволяй зійти з нього до самої смерті, коли ввійду я в Царство Небесне. Подаруй мені свою милість в цей день і в усі наступні. Амінь ».

Головна молитва в день народження

У день народження все мріють про подарунки, і найкращим з усіх стане щасливий і вдалий рік. Сам Христос сказав: «Попросіть, і даровано вам буде» . Для здійснення заповітних бажань слід прочитати особливий текст. Найголовніше правило – не можна бажати грішних речей: помсти, розладу чужого життя, будь-якого успіху на шкоду оточуючим.

Читайте також: Сильна молитва до Богородиці за дітей. Її мають читати усі батьки

“О Боже мій! Владика Землі і Небес! Тільки Ти здатний привнести в мою долю щастя і радість, наповнивши дні світлом і теплом. Я вдячний Тобі за Твоє милосердя і заступництво в будь-який з днів мого життя. Спасибі, що дозволив мені прожити ще один щасливий рік в смиренні, радості і спокої. Прости мене за гріхи мої, бо каюсь я і молю Тебе, Господь, про прощення і милосердя. Молю Тебе, Боже, що не покидай мене, дозволь мені прожити життя в здоров’ї, зміцни віру мою, що не дозволяй зійти зі шляху праведного. Прошу Тебе, Господь, вбережи мене від зла і підступності людей. Не покидай мене ніколи, будь поруч зі мною. Хай буде на все воля Твоя. Амінь ».