Несприйняття себе – біда багатьох жінок за яку ще й Господь карає

Багато красивих і цікавих жінок, чомусь дуже хочуть, звичайно, не навмисне, постійно порівнювати себе з кимось.

Їх внутрішній конфлікт, опір з собою і покарання себе, вже вийшов на такий рівень, що вони собі придумали кумирів і надягають їх образи (поведінка, звички) на себе – інших жінок (світських левиць, актрис, співачок, й інших яскравих і блискучих представниць шоу-бізнесу, або інших жінок з різних соціальних верств.

Любі мої! Ви, будь ласка, потім не дивуйтеся, якщо раптом у вас з чоловіком/чоловіками не дуже, або на спад пішло, а було класно.

Я це називаю – зречення від самої себе, від своєї природи, неприйняття себе, не відчуття себе, бути невдоволеною собою, відсутність задоволення від себе.

Тому, природа таких жінок карає, бо не все просто так, як хтось може подумати. Або вона щаслива, від зречення від самої себе? Що хорошого їй це дає?

Природу створив Господь (Творець), і жінку теж. Його, звичайно ні я ні ви не бачили, тому ми не будемо говорити, правда це чи ні. Ви ж не бачили свою прапрапра бабусю, правда? Хоча вона була напевно. Так і ми не бачили і не знаємо, що було більше 2000 років тому. Але, пророки і святі були, як і ми сьогодні є – Люди. А може, через років 500 і наші родові предки засумніваються, чи жив я разом з вами?

Творець, природа за це карає. Як?

Не роби собі кумира і всякої подоби з того, що на небі вгорі, і що на землі внизу, і що у воді під землею (Десять Заповідей Християнства, Вих. 20, 2-17)

Це так Закон Християнства свідчить, хто в це вірить.

Читайте також: “Міша ніколи увагою мене не балував, ставився, як до сестри, правда, на сіновал кілька разів водив. А потім сталося те, про що я і подумати не могла”

Для тих, хто не вірить в Закони Християнства, але вірить, що на Великдень піде в Церква, після – будинки вріже по сотці, хто вірить в науку, ось це:

Будь-який фахівець в області нейрофізіології (психолог, психотерапевт, психоаналітик, псіхосаматик, НЛП-практик і інші) вам чітко скажуть: У вас проблеми!

Тут попадалово з двох сторін: І Господь карає, і наука доводить, що він не просто так карає. Думаю, що ви зв’язок зрозуміли.

Милі, у кого такі симптоми, позбавляйтеся від них, працюйте скоріше над собою, щоб ще гірше не стало.

Будьте собою, а не кимось!

Автор – Денис Левчук