fbpx
Життя,  Новини

Незнайомець з мережі подарував будинок мрії на Львівщині матері 9-ти дівчаток (фото)

У житті Марії Ракус з села Коровичи Львівської області сталося справжнє диво – по-іншому і не скажеш: мама 9 дочок отримала в подарунок великий і красивий будинок від абсолютно незнайомої людини. Чоловік не тільки оплатив будинок мрії багатодітній родині, але і допомагає його обставляти. Ні слави, ні піару не хоче – попросив Марію навіть прізвища його не називати, мовляв, добрі справи не повинні бути гучними.

Прочитав у газеті знайшов у соцмережі
Марія своє сімейство називає “бабським батальйоном” – у неї 9 дочок. Дві старші живуть окремо – одна вже створила свою сім’ю і подарувала Марії онука, друга – навчається в університеті. Марія, її чоловік, який нещодавно повернувся з АTО, і 7 дівчаток зараз туляться в кімнаті 22 кв. метри, ділять один двір з сусідами. На щастя, тіснитися залишилося недовго – до зими родина в’їде в новий просторий будинок. Марія все ще не може повірити в це щастя, адже нове житло їм подарували.

– В газеті вийшла стаття про нашу родину, десь через тиждень-два мені в Фейсбуці надійшло повідомлення. Чоловік написав, що прочитав про нас і хотів би допомогти. Чим допомогти, як – нічого не писав. Ми обмінялися номерами телефонів, пізніше він запитав, які памперси і суміші потрібні молодшій доньці, і все. Ще через тиждень передзвонив, сказав, що він на дачі в сусідньому селі і хотів би приїхати, якщо мені зручно. Привіз солодощі, памперси. Розпитував про дім, дітей, сказав, що мої дівчатка – красуні, подивився, як живемо, запитав, чи є у нас ванна. Місце у нас для неї є, але фінансів бракує. Він подивився і каже: “У вас все потрібно кардинально міняти”, – згадує Марія.

Новий знайомий попрощався і поїхав, але недалеко – в сільраду. Там він приголомшив секретаря, мовляв, хочу купити новий будинок для дівчаток, які будинки в селі продаються і почому.

– Через півгодини дзвінок: “Марія, у вас тут такі ціни на будинки, що я спокійно можу купити вам дім”. Для мене це такий був шок! Я сіла і не могла і слова у відповідь сказати! – сміється жінка. – Ми домовилися, що секретар підбере кілька будинків, і ми поїдемо дивитися їх. По ньому було видно, що йому не подобалися, хоч ціни на них були наполовину менше, ніж за той будинок, який він нам купив. Сказав, що головне, щоб будинок був великий. Я йому розповіла, що будинок на початку села, запропонувала подивитися, але попередила, що ціна там набагато вище. Сергій оглянув будинок і сказав: “Так, це варіант!”. Ми стояли і мовчали.

Не для піару, а тому що може
В новому будинку три кімнати – 19,6, 19 і 25 кв. м, високі стелі, свій невеликий сад, просторий двір, веранда. Після однієї кімнатки на всіх і загального двору з сусідами – рай! Угода відбулася, чому жінка до останнього не могла повірити.

– Всі документи на моє ім’я, він ніде себе не вказував! Сергій, так його звуть, сплатив усе, ще обіцяв допомогти з ремонтом. Зараз він за кордоном у відрядженні, але найняв людину, яка організувала сантехніків, змінює вікна, робить нам меблі, – розповідає Марія.

Хто б не питав, благодійник не називає своє прізвище і просить жінку нікому не розповідати подробиць.

– Сергій сказав, що у нього є син, йому 2 роки, і він має всі блага, які тільки можна мати, а тут стільки дівчат туляться в одній кімнаті. У нього є можливість допомогти, і він допоможе. Питаю, може, ви йдете в політику? Зараз у нас так робиться для піару. Ні, каже, слава йому не потрібна, у нього свій бізнес, і йому цього вистачає, – ділиться жінка. – Я не знаю, як таке буває!

На сина вже не сподівається
Малятка від нового будинку в захваті, вже поділили кімнати, хто де і з ким хоче жити, тепер чекають, коли ремонт закінчиться і можна буде в’їхати. Як віддячити Сергія за доброту, щоб висловити всю вдячність, жінка не знає – каже, що до кінця життя буде молитися за нього та його родину, адже будинок був найзаповітнішою мрією багатодітної мами.

– До нас ходила працівниця соцслужби щотижня, знала, як ми тулимося в одній кімнаті, і кожен раз говорила, що грошей для нас на інше житло немає, – зітхає Марія Ракус.

З дітьми і господарством Марія справляється сама, чоловік нещодавно переніс інфapкт, тому поки відновлюється. Цей шлюб для жінки другий, перший чоловік раптово пoмeр, залишивши двох дочок сиротами. Хоч характер у кожної дочки різний і без суперечок не обходиться, але живе велика сім’я в дружбі.

Читайте також: “Тьоть Люб, мамі погано, допоможіть викликати лікаря”: А потім Юркової мами не стало, а татова друга дружина була проти чужих дітей

– У мене одна донька навчається в університеті, одна заміжня, решта – у 8-му, 7-му, 4-му, 3-му і 1-му класах, одна ходить у дитсадок і наймолодшій 3 місяці, – перераховує своє головне багатство. – Усі дивуються, як це було 9 дітей і всі дівчатка! Я, коли з останньої ходила, навіть не питала лікарів, вже знала, що це дівчинка. Після 4-5-го дитини хотіла сина, а потім вже й надії не стало. Коли чоловік був на фpoнті, дівчатка почали нас називати бабський батальйон, – сміється Марія.

Старий і новий дім родини.

Джерело.

You cannot copy content of this page