Ніхто і не помітив, як півкіло цукру перекочувало до Кеші в сумку, яку він не випускав з рук ні за яких обставин. Посадять за стіл — відвернеться господиня, Кеша печеньки в мішечок та в сумку. Ну а вже якщо зовсім з кухні вийде, то починається роздолля

Коли йому пропонували залишити поклажу, наприклад, в коридорі, Кеша лише любовно притискав її до серця і, озираючись по сторонах, починав тараторити «Куди? Навіщо? Коли?».

На вигляд він був дуже вихованим. І навіть чесним вважали б його ті, хто не бачив кишень штанів, розпертих п’ятьма шматками мила або зрадницьки відігнута пола куртки, звідки стирчав риб’ячий хвіст… Або рукав сорочки, в який кілька хвилин тому було засунуто трохи ковбаси. Ну, перед тим, як скласти в сумочку! Джерело

У Кеші прилизане волосся на проділ, завжди ідеально напрасований костюм. Брюки зі стрілками. Прасує їх хвилин сорок. Сам сухорлявий, тихенький. Ось тільки чомусь видає його ніс. Всім своїм виглядом він нагадує картоплину або старий безформний валянок. Саме ніс і надає Кеші трохи злодійкуватого вигляду.

Треба сказати, що рідних і знайомих у нього дуже багато. Ось Кеша так і починає кожен день йде їх відвідувати. Ну а там приймається за промисел.

Посадять за стіл — відвернеться господиня, Кеша печеньки в мішечок та в сумку. Ну а вже якщо зовсім з кухні вийде, то починається роздолля. Можна відкрити холодильник, відрізати трошки сиру, ковбаски. В мішечки. Відлити молока, варення, грибочків прихопити. З буфету легко насипати сахарку, круп. Якщо пельмені у морозилці не сильно замерзлі — то ними можна поживитися.

Зазвичай Кеша діє швидко. Рухи в нього відточені до автоматизму. Трапляється ж таке, що господарі можуть вийти в магазин, так або просто банально займатися своїми справами. Ніхто ж за них спеціально не стежить! Залишать гостя на кухні та й все. А він, до честі сказати, багато і не бере.

У цих випадках можна неквапливо відрізати, відсипати, нагребти. А то одного разу став два яйця брати, шум почувся десь в глибині квартири. Одне і впустив Кеша. Довелося спритно викидати та витирати все. Інакше як пояснити, чому він п’є чай з плюшками, а на підлозі раптом розбите яйце з’явилося?

Зазвичай гостинні люди ставлять на стіл каструльку з чимось. Припустимо, з окрошкою. Кеша і поїсть, і з собою накладе. Баночки під рукою завжди. Подобається йому і заходити у ванну. Там можна відлити шампуню, гелю для душу. Мила взяти шматочок. Ну, або п’ять, якщо стоїть ціла коробка.

Пральний порошок він теж потроху відсипає, чого вже вивчив всі його види і який краще. На гарячому його ніхто так і не зловив. Сам він вважає, що нічого погано не робить. Йому це в свою чергу допомагає заощадити.

— Ну хто збідніє від шести печива? Від трьох шматочків ковбаси? Від цукру? Якщо я його відсиплю з цілого мішка. Або продам візьму. Бубликів там небагато. А що, з трилітрової банки варення віділлю трошки? Або кави з банки в мішечок собі візьму кілька ложечок? Я ж нічого поганого не роблю! Ось гроші лежать на трюмо або де — в житті не візьму! А так — хоч якась мені так підмога! — впевнений Кеша.

Читайте також: Що чоловік мені зраджує, я знаю точно. Достатньо давно вже, років 5. Пам’ятаю як сьогодні той день коли дізналась. Якби він здогадувався, чим я займаюсь у вільний від нього час, в нього б точно волосся стало б дибки

— Із собою у Кеші завжди сумка, мішечки і баночки. Відсипає і накладає продуктів і потроху, щоб люди на нього не ображалися! Смішний він якийсь. Ну, правда.

Невже комусь шкода до чаю там чогось? Або варення? Так він знову гордий, просити не хоче.