fbpx

Ніхто не може вийти з незручної ситуації краще, ніж цeй знак Зодіаку

Гасло року: У кожному з нас спить геній і з кожним днем усе міцніше.

Вплив: Венера, Сатурн.  Символи: Ваги, книга. Кольори: темно-блакитний, зелений, морської хвилі.

Ніхто не може вийти з незручної ситуації краще, ніж цей знак. Терези-це єдиний знак, який не має тотемного знака тварини.

Символьний знак Терезів – бджола. Це символізує їх як розумних і працьовитих людей, які сильні в своїй єдності

Читайте також: В якому місяці народилася твоя жінка -таке і буде з нею життя!

1.Терези
Навколишні Терези люди, часто звертаються до них, коли відчувають ту чи іншу проблему. Вони намагаються зрозуміти всю суть проблеми, перш ніж дати пораду. Можливо вони не зможуть розв’язати цю проблему цілком, але завжди вислухають і нададуть увагу і психологічну підтримку, яка в цей момент потрібна. Немає нічого більш подразнюючого, для Терезів, ніж вплив негативу з боку оточуючих на них. Їх оточення повинно бути збалансовано, і з доброю енергетикою. Якщо є конфлікт, вони намагаються спостерігати спочатку з боку за його розвитком. Однак, вони дуже часто називають «адвокатом дuявола», тому що вони не вибирають ту чи іншу сторону. Але врешті-решт, намагаються погасити конфлікт, залишаючись на нейтральній позиції.

2. Чарівність
Терезів дуже легко любити, тому що вони володіють чарівністю. Уміння змусити всіх відчувати себе цікавим і важливим, і здатність добре розуміти почуття і емоції оточуючих їх людей, дає їм можливість дарувати радість і позитив у відповідь на хороше до них ставлення. Ваги мають відмінне сприйняття, і прагнуть досягти довгострокові відносини з партнером, і не люблять людей зі складною манерою поведінки. Вони вважають, що повинні навчитися читати людину зсередини, а не ґрунтуватися на його поглядах і манері поведінки. До сих пір, незважаючи на хорошу здатність розуміти оточуючих їх людей, Терезам дуже важко сказати «ні», і тому вони часто виявляються в стресових ситуаціях, тому що потреби інших людей вище їх власних можливостей. Вони хочуть догодити всім, але дуже швидко розуміють, що неможливо це зробити.

3. Чутливість
Вони дуже чутливі, коли люди, які їх оточують стають їх кращими друзями. Навіть коли вони сперечаються з кимось, їх харизма і доброта завжди допомагають ґрунтовно розібратися в цій суперечці. Терези не люблять злитися, але, коли справа доходить до цієї точки, Вам краще відійти в сторону і перечекати цю бурю. Так само як люто вони спалахують, так і затихають, без натяку на те, що все ще сердяться. Навіть починають шкодувати, що так нестримно себе повели.

4. Романтика
Люблю всім серцем. Якщо Ви досить щасливі, щоб заслужити любов Терезів, то Вам потрібно знати, що Ваше серце завжди буде в їх теплих обіймах. Любов Терезів найбільша любов, яку Ви коли-небудь знайдете. Вони будуть дуже уважні до Вас і до Ваших потреб. Терези не вірять в любов з першого погляду. Вони дуже обережні і шукають довгострокові відносини. Хоча дуже легко залучають партнерів, вони дуже вибагливі, і доброзичливі. Терезам не просто вибрати одну людину, щоб відкрити своє серце.

Ніхто не може вийти з незручної ситуації краще, ніж Терези.

Вони є дипломатами і з неймовірною легкістю виходять із ситуації, що дивній ситуації. Дуже люблять бути в оточенні людей. Ваги є творчими душами. Природжені лідери і без проблем йдуть по сходах успіху, завжди жадають більше дізнатися нового і триматися подалі від посередності. Незалежно від того, на скільки Ви любите бути в їхньому товаристві, Ви повинні знати, що іноді їм потрібно трохи самотності.

6. Краса – і зовні, і всередині
Вони під урядом Венери, яка є богинею краси і любові. Вони цінують красу у всьому.

Порада. Не слухайте нікого  і будьте хитрішим: візьми ініціативу у власні руки, подбай про комфорт своєї другої половинки і все буде прекрасно!

Джерело.

You cannot copy content of this page