Ніколи не купуйте це взуття, навіть якщо вам віддають його за копійки

Сьогодні ми розповімо про моделі взуття, які вийшли з моди цього року. І якщо ви побачите їх на якомусь розпродажу, обов’язково згадайте цю статтю.

Модні напрямки з’являються і також зникають зі швидкістю світла. І ми просто не встигаємо стежити за цими змінами. Особливо уважно потрібно підходити до вибору взуття, яке ви плануєте носити не один сезон. Джерело.

Адже спочатку модна пара туфель тільки підтвердить всім оточуючим, що ви в курсі модних тенденцій, а вже буквально через рік тільки зіпсує ваш образ. Так ось, від подібного взуття потрібно терміново позбуватися.

Балетки
Кілька сезонів поспіль займали лідируючі позиції, але всьому приходить кінець. Якщо чесно, то моделі балеток досить не цікаві і свою популярність вони придбали тільки через те, що на ринку не було моделей без підборів. Але нарешті з’явилися броги, оксфорди, мюлі.

Гостроносі туфлі
Терміново позбудьтеся від таких туфель, які зовсім не прикрашають ногу якщо тільки у вас не 35-ий дюймовочний розмір. Ця модель візуально подовжує стопу, а гострі носки протягом дуже короткого часу оббиваються і взуття виглядає неохайно.

Туфлі на високій носовій платформі
Туфлі з високою носовою платформою змушують здригатися тільки від однієї думки, що їх потрібно взути. У даній моделі порушуються всі мислимі пропорції, та до того ж вона дуже незручна, в ній навіть просто стояти складно, не кажучи вже щоб пройтися. Викидаємо без сумнівів!

Читайте також: Взуття розповість про характер свого власника: ви будете здивовані

Однотипні моделі кросівок і кедів
Спортивне взуття також в тренді, але не варто купувати кросівки в яких ходить кожна друга. Оригінальність – ось головна особливість кросівок в щоденному стилі. Пошукайте щось новеньке і цікаве.

Сліпони з декоративною обробкою
Основна проблема взуття – це відсутність будь-якої вишуканості. Незрозуміло це спортивне взуття, чи щось ще. Хочете моделі ближче до спортивного стилю? Знайдіть стильні спортивні кроси.